• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Лист нікелевий НП-2 - нікель 200

Лист нікелевий НП-2 - нікель 200

Актуальність

Завдяки своїм винятковим властивостям нікель сьогодні застосовується дуже широко. Він має стійкість до високих температур, дії агресивних середовищ, значний електроопір. Використовується машинобудуванням, приладобудуванням, електротехнікою. Він незамінний для легування нержавіючих жароміцних сплавів.

Виробництво

Аркуш НП-2 виготовляється з напівфабрикатного нікелю (з невеликою кількістю домішок), отриманого методом електрошлакової переплавки. Маркування «Н» має на увазі сам нікель, а «П» означає напівфабрикат. Цифрами позначено вміст сплаву кремнію, міді, заліза, сірки, марганцю, вуглецю. Найбільш популярними є марки Н-1 НП-1 НП-3.

Хімічний склад НП-2
Ni Si Fe C Mn Cu Mg Zn P S P Pb, Sn, Sb, Bi, As
основ. ≤0,15 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,05 0,1 0,1 ≤0,07 ≤0,0,02 ≤0,005 ≤0,02 по 0,02

Властивості

Лист НП-2 є дуже твердим, в'язким, ковким матеріалом. Він легко полірується, на повітрі при звичайній температурі покривається оксидною захисною плівкою, що оберігає його від корозії. Здатний витримувати вплив розпечених газоподібних і рідких агресивних середовищ, чудово подається будь-яким видам обробки прокатці, точенню, волоченню, штампуванню, зварюванню. Єдиний недолік – це домішка сірки. Вона здатна утворювати на поверхні нікелевих виробів сульфідну плівку. Це робить їх тендітнішими при високих температурах. Основним способом очищення від сульфідної плівки вважається електрорафінування.

Рафінування

Аркуш НП-2 міститься в електроліт, а у вигляді катода застосовується інший нікелевий лист, на якому осаджується нікель у чистому вигляді. Даний процес очищення самоокупається, тому що при цьому виділяється анодний шлам, який розкласти на окремі елементи легко, а ціна їх буде не менше вартості самої очищення.

Застосування

Виготовлення анодів, катодів. Виробляються вони згідно з ГОСТ 2132-90 . Листи НП-2 потрібні машинобудуванням, приладобудуванням. Використовуються вони також для плакування та нікелювання – нанесення на поверхню іншого металу найтоншого нікелевого шару товщиною 50 – 125 мкм – для захисту від корозії, впливу атмосферної вологи, від розчину лугів, солей та кислот. У металургії такий лист може використовуватися як шихта, тобто піддадуться подальшій переплавці для виготовлення нікельсодержащих сплавів

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент нікелевого листа НП-2 на складі ТОВ "Авек Глобал" здатне задовольнити будь-якого споживача. Ціна листа обумовлена технологічними особливостями виробництва без включення додаткових витрат. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням всіх технологічних товарів. При оптових замовленнях, компанія надає систему гнучких знижок.