• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Німеччина марки, хімсклад

Німеччина марки, хімсклад

Німеччина – це сріблястий легкий метал, елемент 4-ї групи системи хім. елементів, де позначені як Ge. Належить до розсіяних елементів. Його атомна маса 72,59, а питома вага 5,33 г/см3. Був відкритий німецьким вченим Вінклером у 1886 р. і отримав назви на ім'я його батьківщини — Німеччини. У вільному вигляді не зустрічається, тільки як домішка в нікелевих вольфрамових рудах, осадових породах, вугіллі, силікатах, торфі, термальних водах, а також накопичується водоростями.

Хімічні та фізичні властивості

Німеччина є досить крихким металом. До t° 550 °C він не піддається холодній та гарячій обробці тиском. Поверхнева плівкою окису, робить його досить стійким за нормальних умов до дії повітря, води, соляної кислоти. Він дуже слабо реагує з їдкими лугами, проте легко розчиняється царською горілкою або лужним розчином перекису водню. Валентність Ge+2; +4. Найчастіше використовують діоксид GeO 2 . .

Фізичні якості Ge
Атомна (молярна) маса г/моль 72,64
Ступінь окислення 4, 2
Щільність [г/см 3 ] 5,323
Температура плавлення t°С 938,2°С
Теплота плавлення кДж/моль 36,8
Теплопровідність К [Вт/(м·К)] 60,2
Теплота випаровування кДж/моль 328

Виробництво

Німеччини одержують шляхом переробки руд кольорових металів, а також із золи від спалювання вугілля. Визначають його вміст за допомогою спектрального емісійного аналізу, де він виявляється утворенням германо-молібденової яскраво-жовтої кислоти. Металургійним методом він виплавляється за t° 800 — 1800 °C. Щоб отримати технічний германій його очищають в кварцових колонах за допомогою соляної кислоти способом термодифузії, який спрямований на кристалізацію. Виробництво монокристалічного германію, що застосовується в напівпровідникових приладах, нормується ГОСТ 16153–80 та відповідними технічними умовами.

Застосування

Цей метал відноситься до напівпровідників, які використовують як високочастотні монокристали для виробництва транзисторів, фоторезисторів, фотодіодів та діодів. З Німеччини виготовляються датчики Холла, термометри опору, лінзи рентгенівської спектроскопії. В ювелірній та зубопротезній техніці застосовується високоміцне напилення германію. Деякі сплави на його основі призначені для антикорозійних покриттів, а домішки діоксиду GeO 2 використовують у сплавах, прокаті металу - дроту, дроту, листів.

Купити за вигідною ціною

Великий вибір рідкісних металів складі ТОВ «Авек Глобал» здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість забезпечується абсолютним дотриманням усіх технологічних виробничих норм. Пропонуємо продукцію зі складів Росії, України з доставкою на будь-яку адресу. Наші спеціалісти запакують, укомплектують, промаркують ваше придбання, також простежать за доставкою. Вся готівкова продукція сертифікована. Ціна залежить від обсягу замовлення та додаткових умов постачання. Строки реалізації замовлень мінімальні. При оптових замовленнях компанія надає суттєві знижки.