• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Дріт ХН60ВТ-ЕІ868

Дріт ХН60ВТ-ЕІ868

Актуальність

Дріт марки ХН60ВТ із хромонікелевого сплаву призначається для виробництва деталей, що експлуатуються за високої температури (не вище 850ºС) в агресивних хімічних середовищах. Високий вміст нікелю та хрому гарантує високу корозійну стійкість дроту. Такі властивості сплаву як ковкість та пластичність дозволяють виробляти дріт мінімального діаметра.

Виробництво

Хімічний склад сплаву регламентований ГОСТ 5632-72 . Цей сплав виплавляється у відкритих електричних печах, що забезпечує мінімальний вміст непотрібних домішок. На замовлення поставляється дріт будь-якого діаметру.

Хімічний склад
Ni Cr Fe W Ti Mn Si Al Ca З S P
до 63,2 до 26,5 до 4 13-16 0,3-0,7 до 0,5 до 0,8 до 0,5 до 0,05 до 0,1 0,013 0,013

Загальна характеристика

Дріт ХН60ВТ має коефіцієнт лінійного розширення, рівним 13,7 (1/град К). Щільність = 8,16 г/см3. Механічні властивості змінюються залежно від температури, що діє. Коефіцієнт теплопровідності змінюється в інтервалі 15,9 - 23,4 Вт/(м град К). Дріт ХН60ВТ, завдяки збалансованому складу, має гарну зварюваність, що полегшує монтаж складного обладнання та не вимагає заключної термообробки після закінчення зварювальних робіт.

Поверхня дроту не піддається окисленню при тривалій експлуатації та високій температурі. Такий дріт пластичний, що робить його популярним у виробництві побутових та промислових електроприладів. Вона має стійкість в окислювальній атмосфері, в атмосфері аміаку та азоту. Однак основний її недолік у тому, що дріт не має стійкості в атмосфері сірчистих сполук та сірки. Вона має високу вартість, через дорожнечу основного компонента - нікелю.

Загартування

При підвищених вимогах до конструкцій дріт піддається загартування при t 1000 - 1100 С з подальшим охолодженням у воді або на повітрі. Це сприяє нормалізації внутрішніх напруг у сплаві та збільшенню характеристик міцності деталей.

Використання

Дріт марки ХН60ВТ має широкий попит у нагрівачах електричних печей майже для всіх сфер промисловості. Наприклад, в печах сушіння та випалу, електричних печах, в апаратах теплової дії, побутових приладах. Вона використовується в реостатах та резисторних елементах, а також у виробництві елементів вакуумних приладів, паяльників підвищеної надійності. Її також можна застосовувати як ріжучий і нагрівальний елемент в пакувальних термічних ножах, у промислових та побутових повітронагрівальних та водонагрівальних системах. У виробництві спіралей довжина дроту визначається, з необхідної потужності. Її підвищена пластичність дозволяє здійснювати прокатку за низьких температур, зменшуючи тим самим енерговитрати. Найбільш широке використання дріт ХН60ВТ знаходить у нафтохімічному машинобудуванні.

Купити за вигідною ціною

Компанія ТОВ «Авек Глобал» реалізує дріт із жароміцних хромонікелевих сплавів за доступною ціною. Вона формується з урахуванням технологічних особливостей виробництва, без включення додаткових витрат. У нас є різна продукція для масштабних виробництв. Ми пропонуємо хороші умови для оптових та роздрібних покупців. На нашому сайті Ви знайдете усю необхідну інформацію. Наші консультанти завжди готові відповісти на питання, що виникають. Реалізація замовлень — у найкоротші терміни. Оптовим покупцям надаються пільгові знижки.