• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Куточок титановий

Куточок титановий

Компанія АвекГлоб реалізує за доступними цінами від виробника куточок титану будь-яких розмірів і перерізів. Постачальником гарантується своєчасна доставка профілів на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Загальна інформація

Титановий куточок – досить затребуваний профіль сортового прокату. Титан не належить до металів, що вимагають екзотичних технологій виготовлення, він титан обробляється так само, як і інші матеріали, за умови, що повністю враховуються унікальні властивості титану.

Основні відмінності між титановими та сталевими або нікелевими сплавами

• Низька щільність титану;

• Малі значення модуля пружності;

• Вища температура плавлення;

• Низька пластичність;

• Чутливість титану до забруднення під час зварювання.

Врахування цих відмінностей дозволяє виготовляти титановий куточок, використовуючи методи, аналогічні технологіям для нержавіючої сталі або сплавів на основі нікелю.

Формування титанового куточка провадиться переважно способами холодної прокатки. Простановка допусків виконується так само, як і для легованих сталей, що містять титан. При цьому враховуються такі фактори:

• Характеристики коефіцієнта теплового розширення для титану зазвичай менші, ніж в інших металів.

• Модуль еластичності титану приблизно вдвічі менший, ніж у сталі. Це спричиняє значну пружність після формування куточка, для якого потрібна компенсація.

• Стійкість до стирання титану більша, ніж у нержавіючої сталі. Тому при прокатуванні титанового куточка підвищена увага приділяється мастилу.

Купити кузов титановий в асортименті за економічно вигідними цінами від виробника пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником організується гарантована відправка продукції будь-яку точку. встановлену клієнтом.

Стадії отримання титанового куточка

Перед прокатуванням всі дефекти на поверхні заготовок повинні видалятися шляхом травлення або шліфування. Згорнуті та гострі кромки краю заготовок також повинні бути відпрофільовані перед прокаткою, щоб запобігти розтріскуванню.

Холодна прокатка титанового куточка проводиться за знижених швидкостей обертання валків. Ступінь деформації, з якою конкретна марка титану або титанового сплаву може бути утворена за кімнатної температури, залежить від коефіцієнта рівномірного подовження матеріалу. Рівномірне подовження визначає мінімальний радіус вигину в полицях титанового куточка, а також максимальне розтягування, яке може підтримувати метал без тріщин. Часто із цією метою роблять попередній відпал.

Для практичного визначення можливості бездефектного формування титанового куточка використовують такі способи:

1. Вимір зменшення стінки профілю куточка.

2. Моделювання зменшення стінки під час прокатки.

3. Вимірювання співвідношення поточного зусилля прокатки по відношенню до моменту, що крутить.

Компанія АвекГлоб пропонує придбати за доступними цінами від виробника титановий куточок будь-яких розмірів. Постачальником виконується негайна доставка продукції до будь-якого пункту, обумовленого замовником.