• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Коло, пруток ренієвий

Коло, пруток ренієвий

Ренієвий дріт і коло невіддільні від розвитку світової економіки та використання високих наукомістких технологій. Ці матеріали незамінні сьогодні в авіації, космічній техніці, ядерній енергетиці, електротехніці, військовій промисловості, машинобудуванні та електроніці.

Фізичні властивості Re
Атомна (молярна) маса г/моль 186,2
Ступені окислення 7, 6, 5, 4, 3, 2, -1
Щільність [г/см 3 ] 21,02
Температура плавлення t°С 3186°С
Теплота плавлення кДж/моль 34
Теплопровідність К [Вт/(м·К)] 48
Теплота випаровування кДж/моль 704

Виробництво

Заготівлі з ренію виробляються методом порошкової металургії. Спочатку отримують штабик, після чого його нагрівають, кують на спеціальній кутовій ротаційній машині і отримують прутки діаметром 2-3 мм. в подальшому, завдяки високій ренієвій пластичності, прутки витягують в тонкий тонкий дріт, діаметром кілька мікрон.

Застосування

Реній — конструкційний безальтернативний матеріал для виготовлення деталей та вузлів спеціальної техніки, яка призначена для роботи за температур понад 1000 °C в агресивних середовищах. В електротехніці та електроніці з ренієвих сплавів виготовляють сітки, нитки розжарювання, підігрівачі катодів для електронно-променевих трубок, термоіонних генераторах, генераторних і приймально-підсилювальних лампах, нитки розжарювання в іонних манометрах і мас спектрометрах та інших аналогічних пристроях.

У приладах для геодезичних робіт важлива стабільна експлуатація механічних або оптичних вузлів, які закріплені на тонких металевих підвісах. Підвіси такого типу є в теодолітах, нівелірах, гіротеодолітах. Найточніші підвіси — це ті, яких тяганини та стрічки з ренієвих сплавів.

У вимірювальних приладах для найвищих температур (близько 2500°C) застосовуються термопари зі сплавів вольфраму та ренію. Вони набагато точніше звичайних термопар із молібдену та вольфраму. Термоелектродний дріт виготовляється зі сплаву вольфраму з ренієм — BP-20 (ренія — 20%), BAP-5 (з кремнелужною та алюмінієвою присадками та ренієм -5%), а також BP-5 (ренія — 5%), який отримують методом порошкової металургії

Термопарний дріт марок ВР5 і ВР20 має різні номінальні показники термоелектрорушійної сили, які відображаються в градуюванні. Вольфраморенієві термопари виробляються в молібденових і керамічних чохлах. Термоелектрод марки BAP-5 (або BP-5) комплектується тільки разом з електродом і термоелектродом марки BP-20, які мають ту саму статистичну характеристику, взяту з однієї серії.

Зсередини ламп розжарювання згодом на склі з'являється темний наліт, що є кінцевим результатом водного циклу. При найретельнішому видаленні з ламп повітря частина парів води завжди залишається. Вода дисоціює при високій температурі на кисень та водень; що окислює вольфрамову розпечену нитку. Після чого оксид вольфраму випаровується, беручи в облогу скло металевим вольфрамом, який відновлений воднем. Тим самим, дрібні вольфрамові частинки з нитки розжарювання випаровуються, і на склі утворюють темну пляму, а нитка стає тоншою, поки порветься. При температурі 1300 °C реній стійкіше вдвічі до водного циклу вольфраму, а при температурі 1750 °C у вісім разів. Сплави ренію з вольфрамом — ідеально підходять для нитки розжарювання, на відміну чистого ренію.

Купити за вигідною ціною

Величезний асортимент рідких та тугоплавких металів на складі ТОВ «Авек Глобал» може задовольнити будь-якого замовника. Абсолютне дотримання всіх виробничих технологічних норм забезпечує якість готової продукції. Терміни виконання всіх замовлень найкоротші. На будь-які питання, досвідчені менеджери нададуть повну вичерпну консультацію. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією.