• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ХН68ВМТЮК-вд - еп693-вд сплав, труба, коло

ХН68ВМТЮК-вд - еп693-вд сплав, труба, коло

Легування

Сталь марки ХН68ВМТЮК-вд (ЕП693-вд) - відноситься до жароміцних марок. У своїй основі вона містить 68% нікелю, на другому місці за вмістом хрому, решта — мідь, вольфрам, алюміній, титан. Мета легування полягає у підвищенні технологічних властивостей виробів: жароміцності та жаростійкості, здатності протистояти впливу агресивних середовищ. Зайве легування підвищує вартість сплаву, у зв'язку з чим цей процес здійснюється економно: сталь має бути технологічною, а її експлуатаційні показники мають задовольняти потрібний рівень.

Застосування

Марка ХН68ВМТЮК-вд використовується у виробництві роликів для щілинних печей, які служать для швидкісного випалу керамічних плиток, плоскої побутової кераміки та інших керамічних виробів. Така сталь необхідна у конвеєрних пічних сітках. Труба ХН68ВМТЮК-вд використовується в деталях пальника. Її застосовують у виробництві чохлів електричних термоперетворювачів, вона не забруднює електроди термопар та гарантує надійний захист дроту термопари під час роботи у шкідливих умовах. Труба ХН68ВМТЮК-вд може витримати температуру 1250-1300°C протягом тривалого часу, має значний опір до навантажень при високих температурах. Тому її використовують для двигунів внутрішнього згоряння, для печей парових, реактивних та газових турбін, атомно-енергетичних установок як конструкційний матеріал. Метал має привабливий вигляд і не вимагає захисного покриття. Труба ХН68ВМТЮК-вд стійка на повітрі та в газових середовищах до корозії за досить високих температур. Труба, легована алюмінієм і кремнієм, здатна витримувати контакт з агресивним середовищем, тому що в процесі нагрівання дані речовини на поверхні утворюють захисні плівки - оксиди алюмінію, хрому та ін.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент прокату марки ХН68ВМТЮК-вд на складі ТОВ "Авек Глобал" здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія надає систему гнучких знижок.