• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Легована конструкційна сталь

Легована конструкційна сталь

Постачальник Авглоб пропонує купити леговану сталь конструкційну за вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Ціна найкраща у даному сегменті прокату. Запрошуємо до партнерської співпраці.

Технічна характеристика

Вміст вуглецю трохи більше 0,3%. Технологія виробництва обов'язково включає хіміко-термічну обробку (цементацію, нітроцементацію, борування тощо ) з подальшим загартуванням і відпусткою, що застосовуються для деталей з високою поверхневою твердістю та міцною в'язкою серцевини. Після гарту та відпустки поверхневий шар повинен мати твердість не нижче HRC58 - 62.

Застосування

У суднобудуванні, вагонобудуванні та мостобудуванні широко застосовують низьколеговані низьковуглецеві сталі марок 09Г2С, 10ХНДП, 10ХСНД та ін. Для відливання деталей рам візків вагонів та корпусів автозчеплень використовують марку 20ГФЛ. Стали хромисті, хромованадієві, хромонікелеві 20Х, 15ХФ, 20ХГНР і т. п. застосовують для виготовлення деталей невеликих і середніх розмірів, що працюють на знос при підвищених навантаженнях (втулки, валики, осі, дрібні зубчасті колеса, кулачкові муфти. ).

Постачання, ціна

Купити леговану сталь за доступною ціною у постачальника Авглоб можна сьогодні. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити леговану сталь за оптимальною ціною оптом або в роздріб.