• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Стрічка, пластина індійна Ін-00 - індій N4

Стрічка, пластина індійна Ін-00 - індій N4

Виготовлення листа

Марки Індія Ін000, Ін00 виготовляються у формі пірамід або злитків масою 0,05 - 1 кг. Інші марки масою не більше 3 кг. За погодженням із споживачем марка Індія Ін000 може поставлятися масою 20 - 50 гр, а виготовлені за способом Чохральського витягуванням - масою трохи більше 2,5 кг. З цих напівфабрикатів виготовляється стрічка або лист з необхідними параметрами. Індій одержують із проміжних виробничих відходів цинку, міді, свинцю та олова. Незважаючи на мізерний вміст (до 0,1%), а також його відділення від кадмію, міді, цинку, сурми та інших — досить складне заняття, воно того варте: адже індій дуже затребуваний. У першій концентрації здійснюється його відокремлення від цинку, кадмію, міді.

Сировина обробляється сірчаною кислотою, що розчиняє метали, і шляхом гідролітичного осадження виділяється концентрат, що досягається через зміну кислотності розчину. Осаджується кадмієвий гідроокис порядку 8 при pH, гідроокису міді і цинку - при 6. Для «висаджування» гідроокису індію, потрібно показник розчину pH довести до 4. шляхом рафінування із застосуванням зонної плавки.

Фізичні властивості
Атомна (молярна) маса г/моль 114,818
Ступені окислення 3, 1
Щільність [г/см 3 ] 7,31
Температура плавлення t°С 153°С
Теплота плавлення кДж/моль 3,24
Теплопровідність К [Вт/(м·К)] 81,8
Теплота випаровування кДж/моль 225,1

Використання

Індійний лист застосовується у багатьох сферах — електроніка, електротехніка, ядерна енергетика та експериментальна фізика там, де важливий великий перетин у захопленні теплових нейтронів. Індійний лист використовується в гальванопластику у виробництві електродів. Взаємодія оксиду ртуті з індієм на електрохімічному рівні застосовується у високоенергоємних акумуляторах. Індійна стрічка призначена для прокладок ущільнювачів в процесі герметизації прискорювачів елементарних частинок і космічних апаратів. Разом із кремнієм та германієм стрічку застосовують у виготовленні напівпровідників.

Постачання

Індій поставляється у транспортних засобах критого типу. За допомогою залізничного транспорту перевозяться дрібні партії. Марки Індія Ін00, Ін00 поставляються у вигляді пірамід або злитків, масою 0,05 - 1 кг. Інші марки – не більше 3 кілограм. Поверхня зразків індія може мати нерівності та усадкові раковини. Кожен із злитків маркується. Індій у злитках марок Ин000, Ин0000 упаковується окремо кожен поліетиленову плівку, а марки Ин00, Ин0 можуть складатися попарно. Індійний дріт зберігається в закритих приміщеннях у заводській упаковці, ізольований від контакту з пилом та агресивним середовищем. Гарантійний термін його зберігання – 5 років.

Купити за вигідною ціною

Величезний асортимент рідкісних та легкоплавких металів на складі ТОВ «Авек Глобал» може задовольнити будь-якого замовника. Абсолютне дотримання всіх виробничих технологічних норм забезпечує якість готової продукції. Терміни виконання всіх замовлень найкоротші. На будь-які питання, досвідчені менеджери нададуть повну вичерпну консультацію. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією.