• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Дріт мідний

Дріт мідний

Переваги

Мідний дріт має високу пластичність, тепло-, електропровідність. Вона відносно дешева, дуже технологічна: легко ріжеться, гнеться, піддаються будь-якому виду паяння, зварювання доступне прокату, волоченню. Вона стійка до дії ґрунтової, атмосферної вологи та перепаду температур від +250°C до -200°C. Після процесу утилізації зазвичай використовується повторно. Легко монтується, має естетичний вигляд, характеризується тривалим терміном служби та практично нешкідлива. Всі ці якості роблять її винятково вигідною для використання.

Недоліки

Відносно невисока міцність, якщо порівнювати із сталевим прокатом.

Дріт М1

Марка М1 виробляється м'яка або тверда. Кожна з них має свої переваги, сферу застосування. Маркування означає чистоту сплавів. Дріт М1 виробляється круглого перерізу з первинної міді високої якості. Зміст домішок – мінімально, що підвищує її експлуатаційну характеристику. Завдяки відпалу підвищуються пластичність та оброблюваність матеріалу різанням, а досить високу твердість надає холодної деформації. У позначенні марки «M1» або «M1p» для електротехнічних потреб, що підлягає випробуванням на електропровідність, додатково включається літера «E».

Діаметр мідного дроту, мм Одиниця виміру продукції Ціна на дріт мідний
дроти мідні тверді та м'які
0,4 ÷ 5 договірна, за згодою
дроту мідні типу «ММ»
0,5 ÷ 5 договірна, за згодою
дроту мідні типу «МТ»
0,5 ÷ 5 договірна, за згодою

Виготовлення

Виробництво йде на безперервному ливарно-прокатному стані зі сплавів типів «М1» або «М2» із вмістом міді в них відповідно 99,9% та 99,7%. Параметри хімічного складу нормує ГОСТ 859/2001 . Процеси відбору проб для контролю складу здійснюються згідно з ГОСТ 24231 /80. Виробництво мідного дроту для заклепок здійснюється згідно з Технічними умовами 48-21-456/2006, а для виготовлення низькотемпературної термопари - згідно з ГОСТ 22666/77 ; для круглої електротехніки - згідно з ТУ 16.705.492/2005. Весь спектр сортового прокату має нормальне виготовлення, чисту поверхню без кольору втечі зі звичайною якістю обробки. Електроопір (Омxмм 2 /м) при 20 градусах вище нуля не повинен перевищувати наступних величин:

- для марок "ММ" - не більше 0,01724;

- для марок "МТ", з Ø до 2,44 мм - не більше 0,01780;

- для "МТ", з Ø > 2,44 мм - не більше 0,01770.

При плакуванні мідних жил кабелю використовується нікель. Дріт, що вийшов, стійкий до дій вкрай високої і низької температури, до окислення і корозії. Може витримувати t до 750 °C. З неї виробляють багатожильний високоякісний кабель для авіаційної, космічної, телекомунікаційної галузі, ВПК. Вона служить під час виробництва плавкого запобіжника та виведення іскрового запалення. Щороку у світі понад десять тисяч тонн метричних мідних дротів плакуються сріблом чи нікелем.

Застосування

Будівництво, електроенергетика, машинобудування, легка та поліграфічна промисловість. Мідний дріт застосовується під час виробництва кабелю, контактних проводів, декоративних елементів, заклепок, низькотемпературної термопари. Використовуються в текстильній, взуттєвій промисловості, наприклад, при виробництві дрібного мідного цвяха та шпильки, фурнітури. Незамінна у телекомунікаційній мережі, машинобудуванні, суднобудуванні. Служить під час виробництва обмотки трансформатора, електродвигуна, виведення іскрового запалення, плавких запобіжників. Висока пластичність, легкий монтаж значно полегшують вирішення електротехнічних завдань. При виробництві електропроводу вона вигідніша, тому що міцніша за алюмінієву, має менший електроопір, що дозволяє застосувати мідні дроти більш тонкі і легкі для тієї ж сили струму і напруги.

Купити за вигідною ціною

На складі ТОВ «Авек Глобал» необмежений асортимент виробів із кольорових металів за оптимальними цінами. Запропонований вибір задовольнить будь-якого замовника. Придбати будь-які види мідного прокату можна, використовуючи Інтернет-сайт компанії або звернувшись до нашого представництва. Якість продукції гарантується неухильним дотриманням технологічних норм виробництва. Терміни виконання замовлень мінімальні. Упаковка, транспортування, зберігання та тимчасові протикорозійні захисту покриттями виробляються відповідно до ГОСТ 9.510/93. Рівень цін залежить від обсягу замовлення та інших умов поставок. Для оптових замовлень передбачена гнучка система знижок.

Дріт термоелектродний холоднодеформований (ГОСТ 22666/77)
Перетин дроту Товщина дроту Ширина дроту Марка дроту Хім.склад дроту Уд.опір дроту
Прямокутного перерізу 0,5 ÷ 12,5 mm 2 ÷ 35 mm. не менше «M1» Відповідно до ГОСТу 859/78 менше 0,01724*106Оm*m (менше 20°С)