• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Аркуш, стрічка 50Н - сплав 50

Аркуш, стрічка 50Н - сплав 50

Актуальність

Пермаллої характеризуються як залізонікелеві сплави, які мають відносно високу проникність у слабких полях. Приналежність кожного сплаву до певної групи залежить від ступеня усунення магнітних та електричних властивостей та кількості нікелю. Маркування 50Н свідчить про вміст сплаві 50% нікелю. Стрічка та лист із цієї сталі відносяться до категорії нержавіючих виробів.

Застосування

Стрічка, лист завдяки незначній магнітострикції застосовуються у високоточних приладах зі стабільними характеристиками у змінному полі. Мають невеликі зміни електричного опору в залежності від сили і напряму електромагнітного поля. Стрічка, лист використовується у виготовленні трансформаторних пластинок, елементів записуючих магнітних головок, при виготовленні сердечників невеликих трансформаторів, дроселів, реле, деталей магнітних ланцюгів, які працюють з мінімальним підмагнічуванням при високих значеннях індукції.

Купити за вигідною ціною

На складі ТОВ "Авек Глобал" широкий вибір прецизійних сплавів за оптимальною ціною. У нас можна знайти будь-яку продукцію для масштабних виробництв. Обличчя нашої компанії визначає високий рівень сервісу та відмінну якість продукції. На сайті ТОВ «Авек Глобал» відображено найоперативнішу інформацію. Наші менеджери завжди раді допомогти з вирішенням питань. Реалізація замовлень займає мінімальний час. Для оптових покупців передбачено пільгові знижки. Постачання йдуть безпосередньо зі складу. Це дає споживачам наочний вибір продукції та значну економію на складських запасах та приміщеннях.