• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Сплав вольфрам, нікель, молібден

Сплав вольфрам, нікель, молібден

Постачальник — компанія АвекГлоб — пропонує за доступними цінами від виробника вольфрамові сплави з нікелем і молібденом. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем/

Технічна характеристика

Сплави вольфраму з нікелем та молібденом відносяться до групи важких вольфрамових сплавів. Вони відрізняються високим ступенем хімічної чистоти та виробляються у вигляді металевих порошків, субмікронних порошків та гранул для нанесення хімічного осадження з парової фази або фізичного осадження з парової фази. Термостійкість таких сплавів нижче чистого вольфраму — не більше 600 0 С.

Актуальність застосування

Сплави вольфраму з нікелем та молібденом використовуються у військових технологіях, фармацевтиці, харчовій промисловості та оптичному обладнанні.

Первинні застосування включають виробництво точних підшипникових вузлів, баластових систем, установок радіаційного захисту та форм для високоточного лиття під тиском. Типові вироби, що виготовляються з цих сплавів — баластові системи, установки для зниження вібрацій та віддачі, прилади рентгенівського екранування, деталі аерокосмічної техніки. Добавка молібдену підвищує стійкість металу до дії високих температур.

Хімічний склад

Вольфраму - не менше 93%;

Молібдену — трохи більше 2,5…4,0%;

Нікеля - 4 ... 6%.

Допускається сумарний вміст нікелю, молібдену та заліза у кількості до 10%.

Фізико-механічні властивості

Щільність, кг/м 3 - 16900 ... 17600;

Межа тимчасового опору, МПа - не менше 800;

Межа плинності, МПа – не більше 550;

Відносне подовження, % - 4;

Коефіцієнт теплопровідності у температурному діапазоні 20...500 0 С, Вт/мград - 65;

Коефіцієнт теплового розширення у температурному діапазоні 20...500 0 С, мкм/град - 5,3;

Твердість за Віккерсом, НV, не більше - 300 ... 360

Сортамент

Вольфрам-нікель-молібденові сплави доступні в різних формах, таких як зливки, фольга, мішені для розпилення пластини і т.д.

Постачальник – компанія АвекГлоб – пропонує придбати за доступними цінами від виробників сплави вольфраму з нікелем та молібденом. Продукцію можна купити за ціною, що формується на основі європейських та світових стандартів виробництва. Реалізація можлива оптом та в роздріб, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.