• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Припій ПСР 40

Припій ПСР 40

Припій - це сплав, який використовується для з'єднання будь-яких металевих заготовок або деталей. Варто відзначити важливий момент - припій обов'язково повинен мати меншу температуру плавлення ніж метал, що з'єднується. Зазвичай для припоїв використовуються свинець, олово, вісмут, мідь, цинк та ін.

Актуальність

Процес паяння необхідний для отримання максимально міцних швів на виробах, щоб якнайдовше продовжити їх термін експлуатації. Найчастіше використовують такі види сплавів, як припій марки ПСР-15, ПСР-72, ПСР-5 та ПСР-6. Ці марки припоїв відрізняються своїми температурами, але всі вони є досить поширеними. Варто зазначити, що припій марки ПСРМЦ-37 і ПСР-3 прийнято вважати на ринку найменш продаваними.

Процес паяння припоєм ПСР

Оскільки температура плавлення припою набагато нижче, ніж металу, що скріплюється, то за час нагрівання, поки основна деталь продовжує залишатися твердою, припій ПСР починає плавитися і проникає своїми частинками у всі порожнечі основного металу. Потім, коли виріб повністю охолоне, ви отримаєте дуже міцну деталь.

Припої марки ПСР
Припій Постачання t° плавлення Застосування
ПСР 10 Чушка, дріт Ø 1-4 мм, пруток 830°С Лудіння та паяння міді, латуні та листового цинку
ПСР 12 Чушка, дріт Ø 1-4 мм, пруток 785°С Лудіння та паяння міді, латуні та листового цинку, оцинкованого заліза.
ПСР 25 Чушка, дріт Ø 1-4 мм, пруток 765°С Паяння радіоапаратури, друкованих схем, точних приладів.
ПСР 45 Чушка, дріт Ø 1-4 мм, пруток 720°С Лудіння та паяння міді, латуні та листового цинку, оцинкованого заліза, створення герметичних швів.
ПСР 65 Чушка, дріт Ø 1-4 мм, пруток 740°С Лудіння та паяння міді, латуні та листового цинку, оцинкованого заліза, створення герметичних швів.

Класифікація припою

Припої поділяється на м'які та тверді. До м'яких видів припою прийнято відносити ті, температура яких становить менше трьохсот градусів за Цельсієм. Твердий припій має температуру плавлення більше трьохсот градусів. Наприклад, у припою ПСР-70 температура плавлення становить 780 градусів за Цельсієм, а припою ПСР-25 765°С. Існують срібний припій. Ці метали маркуються ПСРМЦ. Температура плавлення ПСРМЦ 37 становить 692C. А це означає, що його можна визначити до групи твердих сплавів та припоїв.

Купити за вигідною ціною

Придбати припій ПСР ви можете у компанії ТОВ «Авек Глобал», яка займається металопрокатом багато років. На припій ПСР-45 встановлена найвигідніша ціна, тому, якщо температурна різниця в 20-30 градусів не має великого значення, то рекомендуємо до використання припій марки ПСР-45. Придбати припій ПСР краще у надійних постачальників. Рекомендуємо вам поставитися до такої покупки дуже відповідально, адже від цього залежить якість продукції, яку ви плануєте отримати.