• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Коло вольфрамове

Коло вольфрамове

Продаємо вольфрамове коло

Вольфрам - хімічний елемент, позначений символом W у 6-й групі періодичної таблиці елементів Менделєєва, з атомною вагою 183,92, щільністю 19,3 г/см при кімнатній температурі. Вольфрам відноситься до групи рідкісних металів, його склад у літосфері приблизно 0,0055%. Вольфрам є світло-сірого кольору метал, схожий зовні на сталь. Основною перевагою вольфрамових сплавів є міцність та твердість при значній температурі. Багато стали після витримки при охолодженні на повітрі та температурі червоного гартування втрачають твердість, але вольфрамові на відміну від них – ні. Таку якість називають червоностійкістю. Легована вольфрамом інструментальна сталь, уможливлює виробництво найінтенсивнішої металообробки зі швидкістю, що дорівнює десяткам метрів за секунду.

Цей метал завдяки тугоплавкості (температура плавлення дорівнює 3395 + 15 ° С), є основою найміцніших і жаростійких сплавів. Найбільш високою температурою плавлення серед усіх простих речовин має лише вуглець. Вольфрам має дуже високу точку кипіння (понад 5500 ° С), дуже малу швидкість випаровування навіть при температурі 2000 ° C і значний електричний опір: вище ніж у міді практично втричі вище, ніж у срібла в п'ять разів. Вольфрам має чудові механічні якості: твердість, зносостійкість при великому нагріванні і найменший температурний коефіцієнт розширення серед інших металів. Чистий вольфрам дуже легко обробляється, тільки домішка кисню та вуглецю надають йому такої високої твердості. Вольфрам також володіє дуже високим модулем стиснення та розтягування, дуже високим опором температурної повзучості, гарною теплопровідністю та високим коефіцієнтом електронної емісії, який у сплаві з оксидами інших металів може бути значно вище.

Фізичні якості
Температура, при якій отримані дані характеристики t°С 20°С
Коефіцієнт лінійного температурного розширення α [1/Град] 43x10 -6
Щільність сплаву [г/см 3 ] 19,3
Тимчасовий опір при розтягуванні кг/мм 2 35
Питома теплоємність при 20 °C [кДж/(кг·град)] 0,134
Теплопровідність К [Вт/(м·К)] 300,173
Питома електрична опір R Омxмм 2 0,054

Хімічні властивості

Вольфрам не реагує на концентровані розчини лугів і кислот, до 400 °C на кисень, на царську горілку, до 600 °C на хлороводень, водень, до 700 °C на аміак, до 800 °C на чадний газ і азот, киплячу ртуть, на наявність вологи - хімічно стійкий метал.

Він вступає в реакції з сумішшю азотної та фтористоводневої кислот, сумішшю перекису водню та аміаку, при температурі червоного гартування з сірководнем, з хлором (понад 250°С) та киплячою сіркою, з гарячою царською горілкою та азотною кислотою, з розплавами нітриту, хлорату калію і нітрату, діоксиду свинцю, нітриту натрію, брому, йоду та фтору. Отримують карбід вольфраму шляхом взаємодії вуглецю при температурі понад 1400° С, оксиду - шляхом взаємодії з діоксидом сірки та водяною парою (при температурі червоного гартування), оксидами Mg, Th та Al, вуглекислим газом (понад 1200°С).

Недоліки

До недоліків відноситься складність отримання вольфраму в чистому вигляді, велика питома вага (як у золота) і ламкість за низької температури. Він жорсткий і недостатньо пластичний при нормальних температурах. Вольфрам через свої виняткові властивості погано піддається обробці (прокатці, волочению і ковці) і лише при значному нагріванні.

Виробництво вольфрамового кола

Електроди, дріт та коло є найбільш затребуваною продукцією з вольфраму. Оскільки технологічна пластичність вольфраму дуже мала, але зі збільшенням температури вона підвищується при колишній високій міцності, прокат з вольфраму отримують за допомогою гарячої обробки під тиском. Спочатку виготовляють заготовки (щоб отримати дріт і пруток) — за допомогою порошкової металургії одержують штабик. Після цього він нагрівається і розковується на кувальній ротаційній машині — і одержують кола, з яких після волочіння одержують у гарячому стані вироби значно меншого діаметра.

Використання кола з вольфраму

Круги з вольфраму використовуються як електроди, що не плавляться при дуговому зварюванні; в електротехнічній та радіоелектронній галузі — для спеціальних видів контактів, які впаяні в скло, і за якими до електровакуумних приладів надходить струм. Залежно від стану поверхні, діаметра, і марки, з кола в подальшому виготовляють прямонакальні катоди, що застосовуються в іонних джерелах для іонно-імплантаційних установок та різні типи підігрівачів, наприклад, для мішалок розжареного скла і електродів, що плавлять, у скляному виробництві.

Купити за вигідною ціною

Великий вибір високоякісного вольфрамового кола складі ТОВ «Авек Глобал» здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. При виникненні питань ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При здійсненні оптових замовлень, компанія надає систему гнучких знижок.