• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Лантоїди

Лантоїди

Актуальність

Лантаноїди - це ціле хімічне сімейство, яке складається з чотирнадцяти елементів, відноситься до третьої групи шостого періоду періодичної таблиці Д. І. Менделєєва . Застосовуються як легуючі добавки до сталей (сприяють підвищенню механічної стійкості, жароміцності, стійкості до корозії), а також для одержання скла, що затримує іонізуюче випромінювання. Для виробництва лаків та фарб використовуються сполуки лантаноїдів.

Загальна характеристика

Лантан – метал світло-сірого кольору, дуже легко піддається деформації. Механічні властивості залежить від кількості домішок. Вся група лантаноїдів має виражені магнітні властивості, що сприяє створенню різних магнітних матеріалів на їх основі. Вартість їх досить доступна.

Фізичні якості Lа
Атомна (молярна) маса г/моль 138,9
Ступінь окислення 3
Щільність [г/см 3 ] 6,17
Температура плавлення t°С 920°С
Теплота плавлення кДж/моль 8,5
Теплопровідність К [Вт/(м·К)] 13,4
Теплота випаровування кДж/моль 402

Поширеність лантаноїдів підвладна загальної закономірності: елементи з парним порядковим номером зустрічаються частіше, ніж з непарними. Відомо всього близько двохсот мінералів, їх близько 70 рідкісноземельних мінералів, містять домішки цих елементів. Це свідчить, що такі елементи не такі вже й рідкісні, а «рідкісні» — загальна старовинна назва лантаноїдів — лише данина поваги минулому. Наприклад, церію землі більше, ніж свинцю, а найрідкісніші з рідкісноземельних металів поширені набагато більше, ніж ртуть. Справа полягає в їх розсіяності та технічної складності отримання.

Купити за вигідною ціною

Великий вибір рідкісних металів складі ТОВ «Авек Глобал» здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість забезпечується абсолютним дотриманням усіх технологічних виробничих норм. Пропонуємо продукцію зі складів Росії, України з доставкою на будь-яку адресу. Наші спеціалісти запакують, укомплектують, промаркують ваше придбання, також простежать за доставкою. Вся готівкова продукція сертифікована. Ціна залежить від обсягу замовлення та додаткових умов постачання. Строки реалізації замовлень мінімальні. При оптових замовленнях компанія надає суттєві знижки.