• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Шина мідна

Шина мідна

Переваги

Шини з міді мають дуже високу пластичність, зносостійкість, електро-, теплопровідність, довговічність, надійність. Вони стійкі до дії корозії. Шини такого типу є дуже економними, простими в експлуатації, обслуговуванні. Легко деформуються у холодному чи гарячому станах. Після утилізації підлягають повторній переробці.

Недоліки

Чи не найсерйознішим є не дуже велика міцність, порівняно зі сталлю.

Виробництво

Нормовано ТУ 48-0814-105-2000 та державними стандартами 434-78 з марок міді М1, М0б, М2 з хімічним складом згідно з ГОСТ 859-2001 . Процес відбору проб контролю складу нормується ГОСТ 24231–80 . При виборі шин особливу увагу звертайте на їхній зовнішній вигляд – всі поверхні мають бути матовими, чистими та світлими. Краї не повинні розшаровуватися або мати будь-які тріщини або задирки.

Маркування

При покупці зверніть увагу на маркування – на ній буде позначено чистоту сплаву та склад легуючих елементів. Так, наприклад, марка М0б відповідає безкисневої міді при мінімальному вмісті домішок. Така шина легко піддається пластичній деформації та пайці при високих температурах. Маркування М1 або М2 відповідає високому процентному вмісту кисню. Для того щоб таку шину спаяти або зварити потрібна спеціальна обробка. Для того, щоб визначити стан матеріалу, теж слід орієнтуватися на маркування. Так, тверді шини будуть позначені як ШМТ, м'які як ШММ.

Застосування

Електротехнічна промисловість, атомна енергетика, машинобудування. Найчастіше мідну шину застосовують під час монтажу шинопроводів для тролейбусних магістралей. Також широкого поширення вони набули у виробництві техніки, призначеної для космосу або вакуумної апаратури. Подібні шини служать для лінійних прискорювачів, різних електронних приладів або надпровідників. З них виготовляють лінійні прискорювачі, розподільні пристрої, надпровідники та електронні прилади.

Товщина мм Ширина в мм Од. вим Вартість
3-12 20-120 Шина мідна маркування Моб, кг За домовленістю
3-12 20-120 Шина мідна маркування М1, кг За домовленістю
2-8 20-12 Шина мідна маркування М2 кг За домовленістю

Купити за вигідною ціною

На складі ТОВ «Авек Глобал» необмежений асортимент виробів із кольорових металів за оптимальними цінами. Запропонований вибір задовольнить будь-якого замовника. Придбати будь-які види мідного прокату можна, використовуючи Інтернет-сайт компанії або звернувшись до нашого представництва. Якість продукції гарантується неухильним дотриманням технологічних норм виробництва. Терміни виконання замовлень мінімальні. Рівень цін залежить від обсягу замовлення та інших умов поставок. Для оптових замовлень передбачена гнучка система знижок.