• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Incotherm® коло, дріт, труба

Incotherm® коло, дріт, труба

Компанія АвекГлоб реалізує за доступними цінами від виробника різноманітний об'ємний металопрокат - коло, дріт, трубу - виготовлений зі сплаву марки Incotherm. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Склад та застосування

Incotherm ® TD — сплав, спеціально розроблений для виготовлення термопар, для функціонування яких потрібна високотемпературна корозійна стійкість та міцність у поєднанні з експлуатаційною довговічністю, за якої показники сплаву не можуть погіршуватися.

До складу сплаву, що розглядається, на основі нікелю і хрому входять також кремній, молібден і ряд рідкісноземельних елементів. Такі елементи, як марганець та алюміній, які можуть дифундувати через термопарний ізолятор та забруднювати провідники термоелемента, що призводять до дрейфу ЕРС, мінімізовані на найменшому можливому рівні, що дає відмінні довгострокові характеристики. Крім того, композиція сплаву підібрана таким чином, щоб потенціал дифузії елементів був мінімальним. Сплав має виняткову стійкість до статичного та циклічного окислення при температурах до 1200 °C, а короткочасно – і при більш високих температурах.

Сплав Incotherm ® TD має високу стійкість до окислоутворення, і тому може застосовуватися там, де поверхневе забруднення має бути мінімальним, наприклад, при виробництві скла та при електронній обробці різних виробів.

Хімсклад сплаву:

Вуглець, C Не більше ніж 0.01%
Хром, Cr 22%
Молібден, Mo 3%
Нікель, Ni основа
Кремній, Si 1.4%

Примітка. Стандартів ASTM і UNS на цей метал немає.

Купити за економічно вигідними цінами коло, дріт чи трубу, виготовлені із спеціального сплаву на основі нікелю марки Incotherm ® TD, пропонує компанія АВекГлоб. Постачальником виробляється оперативна доставка продукції будь-яку точку. встановлену клієнтом.

Властивості

Основні фізичні характеристики сплаву:

Щільність, кг/м 3 - 8170;

Температура плавлення, 0 С - 1380 ... 1400;

Коефіцієнт теплового розширення в діапазоні температур 20-800 0 С, мкм/град - 16,1;

Коефіцієнт теплопровідності в діапазоні температур 20 ... 1000С , Вт / мград - 16,2;

Питома теплоємність у діапазоні температур 20...100 0 С, Дж/кгград - 500.

Основні механічні характеристики сплаву:

Межа тимчасового опору, МПа - 800;

Межа плинності, МПА - 400;

Відносне подовження при розширенні, % - 50;

Твердість за Брінеллем, НВ, не більше - 276.

p align="justify"> Технологічна особливість сплаву - для отримання вихідних заготовок використовуються методи порошкової металургії.

Компанія АвекГлоб пропонує придбати за доступними цінами від виробників коло, дріт або трубу, які виготовлені з нікелевого сплаву Incotherm ® TD. Постачальником виконується негайне відправлення продукції до будь-якого пункту, обумовленого замовником.