• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ХН67МВТЮ - ЕП202 лист, коло, дріт

ХН67МВТЮ - ЕП202 лист, коло, дріт

Жароміцний сплав ХН67МВТЮ-вд (ЕП202-вд) є стабільно аустенітним сплавом, що не змінює структуру після термічної обробки та охолодження на відкритому повітрі. Основою сплаву є нікель, частка якого становить 60,5-68,8%, на другій позиції знаходиться хром - 17-20%, вольфрам і молібден - на третьому місці (4-5%). Сплав у своєму складі, крім основних компонентів, містить титан, марганець, вуглець, сірку, кремній, алюміній, фосфор.

Актуальність

Жароміцні сплави такого типу широко застосовуються у виробництві різних напівфабрикатів. Найпопулярнішими є труби, коло, пруток. Вони застосовуються в енергомашинобудівній галузі (деталі машин та обладнання для енергетики), в ракетно-космічній та авіаційній техніці.

Сплави, створені для експлуатації у процесі сильного нагрівання, ділять, зазвичай, такі види. 1) сталі, стійкі до тепла - експлуатуються тривалий час за температури до 600 °C; 2) жароміцні сталі, що володіють достатньою стійкістю для забезпечення роботи при більш високій температурі в навантаженому стані; середовище. В даному випадку, під навантаженням розуміються кілька схем навантаження: статичне скручуючий, згинальний або розтягуючий, термонавантаження - залежить від перепаду температур, динамічне змінне навантаження з різною частотою і амплітудою, динамічний вплив швидкісних газових потоків на покриття.

Використання

Труба зі сталі марки ХН67МВТЮ-ВД застосовується в установках, що працюють під високим газовим тиском. Вона затребувана в системах газо- та водовідділення, у промисловому будівництві для внутрішніх та зовнішніх комунікацій. Ця труба використовується в харчовій промисловості та машинобудуванні, активно застосовується в елементах авіаційної техніки – деталях турбін. Коло і пруток застосовується у будівництві, промисловості та у побуті. Загалом такі вироби вважатимуться універсальними. Коло за міцністю прокату поділяється на: високої та стандартної міцності (калібрований). Коло і пруток із сталі ХН67МВТЮ-вд застосовують у будівництві об'єктів нафтохімії, часто використовуються у промисловому машинобудуванні, у виробництві космічної техніки, у станкобудуванні. Вони мають гарну пластичність, зварюються за допомогою ручного дугового зварювання.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент виробів із сплаву ХН67МВТЮ-ВД на складі ТОВ «Авек Глобал» здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. У разі виникнення питань ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія надає систему гнучких знижок.