• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Штабик, злиток ренію, марки

Штабик, злиток ренію, марки

Постачальник Авглоб пропонує купити штабик, злиток з ренію за економічно вигідною ціною. Постачальник гарантує своєчасну доставку продукції за будь-якою вказаною адресою. Постійні клієнти можуть скористатися знижками. Запрошуємо до партнерської співпраці. Ціна найкраща у даному сегменті прокату.

Технічна характеристика

Реній - тугоплавкий метал, близький за властивостями тугоплавких елементів шостої групи (молібдену, вольфраму). По температурі плавлення реній поступається тільки вольфраму, за щільністю займає 4-е місце після осмію, платини та іридію.

Опис Значення
Атомна (молярна) маса г/моль 186,2
Ступені окислення 7, 6, 5, 4, 3, 2, -1
Щільність [г/см3] 21,02
Температура плавлення t°С 3186°С
Теплота плавлення кДж/моль 34
Теплопровідність К [Вт/(м·К)] 48
Теплота випаровування кДж/моль 704

Виробництво

Реній витягується з сировини з вкрай низьким відсотковим вмістом - з сульфідних мідних, а також молібденових руд. Сировину переробляють пирометаллургическими методами (плавка, конвертування, окислювальний випал).

Використання

В електротехніці, електроніці з ренієвих сплавів виготовляють сітки, нитки розжарювання, підігрівачі катодів для електронно-променевих трубок; у термоіонних генераторах, генераторних та приймально-підсилювальних лампах — нитки розжарення іонних манометрів та мас спектрометрів. З метою вимірювання найвищих температур (близько 2500°C) застосовуються термопари ВР5, ВР20. Сплави Re+W ідеально підходять для виробництва нитки розжарювання.

Постачання, ціна

Купити штабик, злиток з ренію у постачальника Авглоб можна за доступною ціною. Ціна формується виходячи з європейських стандартів виробництва. Постачальник Авглоб пропонує купити штабик, злиток з ренію за оптимальною ціною оптом чи в роздріб. Запрошуємо до партнерської співпраці.