• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Електроди з карбіду титану

Електроди з карбіду титану

Купити за доступною ціною від виробника зварювальні або зміцнювальні електроди, виготовлені з титану карбіду, пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником гарантується оперативна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Застосування

Використання карбіду титану (TiC) - надзвичайно твердої кераміки в нанорозмірних частинках для покриття поверхні мідних виробів можливе лише у вигляді зварювальних електродів. В результаті виходять поверхні з дуже високою твердістю, яка забезпечує бар'єр проти будь-яких забруднень, таких як цинк з мідного сплаву під ним. Карбідне напилення з електродів, що розглядаються, робить легування більш регульованим, і забезпечує більш тривалий термін служби виробів.

У процесі нанесення карбідного покриття використовується запатентований компанією Huys процес ESD, який зварює матрицю TiC із мідною основою, створюючи неймовірно міцний металевий зв'язок.

Електроди з титану карбіду використовуються також для зварювання алюмінієвих виробів.

Опір алюмінієвого листа зварюванню створює відомі проблеми для автомобільної промисловості. Тільки електроди з карбіду титану, які використовуються для зварювання алюмінію, забезпечують достатній термін служби електродів, і дозволяють впроваджувати більш досконалу технологію точкового зварювання, що відрізняється підвищеною надійністю з'єднання.

Зварювальні електроди з карбіду титану відрізняються спеціально розробленою геометрією зварювальної поверхні, яка забезпечує зручність зварювання і більш рівномірно розподіляє зусилля, необхідні для зварювання м'якшого, а також електро- та теплопровідного алюмінію.

Компанія АвекГлоб реалізує за економічно вигідною ціною від виробника електроди з титану карбіду. Постачальником проводиться оперативне відправлення продукції будь-яку точку, встановлену клієнтом.

Властивості

Основні фізико-механічні характеристики матеріалу:

Щільність, кг/м 3 - 4930;

Температура плавлення, 0 С - 3100 ... 3200;

Середній коефіцієнт теплового розширення у температурному діапазоні 20...2700 0 С, мкм/град - 9,7;

Питома теплоємність за кімнатної температури, Дж/кгград — 842;

Коефіцієнт теплопровідності, Вт/мград - 36.

Термостійкість електродів з карбіду титану становить 3140 0 С, може бути додатково збільшена шляхом введення в сполучну матрицю тугоплавких металів - вольфраму, гафнію, ренію тощо.

Придбати за доступною ціною виробника зварювальні або зміцнювальні електроди, виготовлені з титану карбіду, пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником гарантується негайна доставка продукції до будь-якого пункту, обумовленого замовником.