• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Канати нержавіючі

Канати нержавіючі

Канати сталеві нержавіючі - це металеві вироби, що часто використовуються в будівельно-монтажних роботах, з метою переміщення всіляких вантажів. Найбільш ходовими є канат нержавіючий 12Х18Н10Т за ГОСТ 2172-80 та канат для спеціальних умов роботи - ТУ 14-4-278-73 . Обидва види широко використовуються як конструкційні компоненти вантажопідйомних механізмів у видобувній галузі, металургії, машинобудуванні, монтажі та будівельній галузі. У сучасному літакобудуванні використовуються канати авіаційні , у суднобудуванні — вантажозахисні тощо. Широко використовують спеціальні нержавіючі канати атомні станції , так само затребувані ці канати ТЕС та енергетикою завдяки здатності працювати при посиленому навантаженні.

Канати відрізняються один від одного всілякими технічними характеристиками. Але всі вони виготовляються із високовуглецевої сталі. Нержавіючі канати зі сталі завдяки оцинкуванню широко застосовуються в агресивних умовах, так як оцинкований канат відрізняється своєю корозієстійкістю. Конструкція нержавіючого каната може бути виконана 1-ою, 2-ою або 3-ою звивкою. Форма площі поперечного зрізу - круглою та плоскою. Спеціальні канати зі сталі виготовляються за досить складною технологією виготовлення, що має на увазі високий рівень небезпеки. Вони відрізняються за своїми фізичними, а також механічними властивостями, які безпосередньо залежать від марок дроту і сердечників. Ці матеріали визначають рівень навантажень, які можуть витримати нерж. канати. Відповідно призначення у канатів теж буває різне, найчастіше від нього залежить ціна на спец канати .

В Уфі на сьогоднішній день можна купити нержавіючі канати 2172-80 , а також ТУ 14-4-278-73, які регламентують всі технічні вимоги та конструктивні характеристики даної продукції. Обидва види металопрокату виробляються завтовшки 1,6 - 9,6 мм.

Належним чином промарковані нержавіючі канати дають покупцеві інформацію про механічні та міцнісні властивості волокна, про її покриття, про форму площі зрізу, включаючи переріз самих елементів і вид сердечника, тип звивки, ступінь урівноваженості та крутності, спосіб виготовлення, точність і, природно, призначення каната. Купити нержавіючі канати ви завжди зможете, уточнивши його ціну на сайті інтернет-магазину разом із умовами доставки та іншою інформацією.