• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

12Х18Н10Т- 1.4878 труба, дріт, коло

12Х18Н10Т- 1.4878 труба, дріт, коло

Загальна характеристика

Марка 12Х18Н10Т відноситься до аустенітного класу, стійка до корозії та теплостійка. Склад сталі: хром – 17-19%, нікель – 9-11%, марганець – до 2%. Призначення - деталі, що експлуатуються до 600 ° C; судини та зварні апарати, які працюють у розведених розчинах оцтової, фосфорної, азотної кислот, розчинах солей та лугів тощо. буд . Вузли та деталі трубопроводів та основного обладнання ядерних котлів з теплоносієм водяного типу. Труби та лопатки, деталі в енергетичному машинобудуванні, що працюють за температури до +600°С.

Відсотковий склад металу

Сталь C Cr Fe Ni Ti Mn P S Si Домішки
12Х18Н10Т ≤0,12 17-18 основ. 9-10 ≤0,8 ≤2 ≤0,03 ≤0,02 ≤0,8 ≤0,15

Процес виробництва цих труб відноситься до категорії складних технологічно. Зварювання включає обробку поверхні шва, заключну термообробку, що надає стійкості до високої температури.

Актуальність

Нержавіючі труби містять не менше 12% хрому, що надає їм стійкості до корозії. Широка популярність та спектр використання нержавійки пояснюється її простотою виготовлення та обробки, міцністю та стійкістю до окислення. Висока міцність нержавіючої сталі дозволяє зменшити вагу конструкції та витрату матеріалів. Ще однією з переваг нержавіючої сталі є можливість переплавлення її брухту та переробки. Тому це досить недорогий матеріал, якщо врахувати тривалий період використання, а також відмінні властивості, що незмінно зберігаються.

Основні якості

Жаростійкість, довговічність, міцність, стійкість до різних видів корозії та впливу агресивних середовищ, а також естетично привабливий зовнішній вигляд.

Різновиди

Нержавіючі труби за призначенням діляться на кілька великих груп: гігієнічні, конструкційні, труби, що застосовуються в котельнях і теплообмінниках. За перерізом труба буває круглою та профільною — квадратного, прямокутного, овального перерізу. При будівництві об'єктів найчастіше застосовується нержавіюча профільна прямокутна трубка. Круглі труби бувають електрозварними та безшовними. Поверхня труби може бути матовою або, навпаки, полірованою до блиску.

Застосування

На сьогоднішній день нержавіючі труби марки 12Х18Н10Т затребувані дуже широко: в авто-і авіабудуванні, при прокладанні газопроводів та нафтопроводів, будівельних роботах, у прокладанні трас холодного та гарячого водопостачання, у виробництві сантехніки і навіть меблів. Гігієнічні переваги такої труби завдяки ідеально гладкій поверхні без шорсткостей знаходять найширше використання у фармакології в харчовій галузі. Завдяки високій міцності труби витримують значні перепади тиску та високу температуру, неминучі в котельнях, бойлерних, а також у хімічній промисловості.

Купити за вигідною ціною

Компанія ТОВ «Авек Глобал» спеціалізується з продажу металопрокату з будь-яких сплавів. Пропонуємо продукцію зі складів в Україні та Росії з доставкою в будь-який регіон СНД та за кордон. Вся продукція сертифікована та є в наявності. Ціна залежить від обсягу замовлення та додаткових умов. Постачання здійснюються в найкоротші терміни. При оптових покупках надаються пільгові знижки.