• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Бронзовий прокат Din, En

Бронзовий прокат Din, En

Бронза – сплав на основі міді. Основним компонентом бронзи є олово. Але не завжди. Бронзовий метал може бути і безолов'яним. Виробляються бронзові деталі шляхом тиску або литтям.

Переваги

У виробництві найчастіше використовується бронза, що містить олово, оскільки цей метал дуже міцний, добре піддається механічній обробці. При цьому бронза недорога, міцна та пластична, добре проводить електрику та тепло. Зношену деталь утилізують і після переробки метал використовують у виробництві повторно. У порівнянні з латунню - у бронзи набагато кращі антифрикційні та механічні властивості, а також рівень стійкості до корозії. Більшість видів бронз (крім алюмінієвих) легко зварюються та паяються за допомогою м'яких чи твердих припоїв.

Виробництво

Виробництво деталей із бронзи регламентує ГОСТ 24301 . Для виробництва бронзових заготовок переважно використовуються способи кокільного або відцентрового лиття. Діаметр усіх виробів становить від 20 до 1200 мм. На ТОВ «Авек Глобал» випускаються деталі найрізноманітніших видів та розмірів, наприклад, такі як дріт, злиток, труба.

Застосування

Бронзові сплави дуже технологічні під час виробництва деталей. Такі деталі потрібні в будь-якій галузі. Найбільш поширене виробництво із ливарних сплавів, берилевої бронзи, алюмінієвої бронзи. Бронзові сплави, що деформуються, — це найцінніший матеріал для виробництва вкладишів, пружин, різноманітних втулок. З ливарних видів сплавів виробляють підшипники, шестерні та інші відповідальні деталі. Всі вони мають чудові антифрикційні якості. Будь-які деталі, виготовлені з берилієвої, бронзи зовсім не іскорять під час ударів, їх застосовують у вибухонебезпечних умовах.

«Адміралтейська бронза» - має у складі олово та цинк, стійка до корозії в солоній воді, застосовується для виробництва суднових надбудов та гребних гвинтів, елементів корпусів та валів. Бронза алюмінієва відрізняється особливою легкістю та високою питомою міцністю, вона користується попитом у транспортному машинобудуванні. Висока ступінь її електропровідності є важливою в електротехніці. Бронзовий прокат може використовуватися при будівництві пам'яток, для виготовлення статуеток, свічників і т.п.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» виготовляє різні форми та видів деталей. Ці деталі є в наявності. Ціна залежатиме від вашого оптового замовлення. Терміни виготовлення та доставки будуть найменшими.