• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Мета молібденова

Мета молібденова

Переваги мішеней, що розпорошуються, з молібдену

Молібденові мішені, що розпиляються, відрізняються механічною міцністю, тугоплавкістю і корозійною стійкістю. В агресивних рідких або газових середовищах вони не руйнуються і мають високий модуль пружності та незначний температурний коефіцієнт лінійного розширення. Такі переваги дозволяють застосовувати молібденові мішені у найбільш відповідальних та складних технологічних виробничих умовах. Молібденові мішені, що розпорошуються, порівняно з вольфрамовими легше практично вдвічі, тому вироби з молібдену мають велику питому міцність (при температурі не більше 1370 °С).

Недоліки

Практично єдиним недоліком можна вважати високу собівартість молібденових мішеней, оскільки молібден є металом, що відноситься до рідкісноземельних елементів і його в чистому вигляді досить складно виділити. До того ж він тугоплавкий і важко обробляється.

Фізичні якості
Температура, при якій отримані дані характеристики t°С 20°С
Коефіцієнт лінійного температурного розширення α [1/°С] 4,9x10 -6
Щільність [г/см 3 ] 10,2
Температура плавлення t°С 2620°С
Питома теплоємність при 20 °C [кДж/(кг·град)] 0,256
Теплопровідність К [Вт/(м·К)] 142
Питома електрична опір R Омxмм 2 0,054

Хімічні властивості

Молібден реагує з соляною, із сірчаною кислотами тільки при темпері. 80-100°C. Азотна кислота, царська горілка розчиняють молібден лише за температури100°C. У холодних лужних розчинах він стійкий, але в гарячих розчинах лугів молібден повільно руйнується. Домішки вуглецю, кисню, кремнію, алюмінію, азоту, заліза, сірки та кальцію, фосфору, що містяться в технічному молібдені в сотих або стотисячних частках відсотка, значно впливають на властивості молібдену. Основна частина цих домішок робить молібден тендітнішим. Найбільш шкідливою з усіх домішок є кисень. Якщо він міститься в обсязі 0,0008-0,004%, то легкоплавкі оксиди можуть призвести до різкого підвищення його крихкості та зниження властивостей пластичної деформації, особливо при одночасному присутності вуглецю з азотом. При збільшенні відсоткової частки кисню більше 0,015% молібден не обробляється тиском і стає крихким.

Виготовлення

Розпорошені мішені з молібдену виробляють у вигляді плоских пластин, дисків і труб способом електронно-променевої та зонної плавки. Відповідно до креслень замовників молібденові мішені, що розпорошуються, виробляють будь-які конфігурації з допусками і розмірами.

Молібденові мішені, що розпорошуються.

МЧВП, ОЧМ, ТСМ3, ТСМ4, 58,8; 4604; 4605, ЦМВ30, ЦМ3, ЦМ1, ЦМ5, ЦМ6, МЛТ, ВМ2, ВМ1, ВМ3, МР-10, МР47ВП

Закордонні марки сплавів (США):

Mo, TZC, TM, TZM, Mo-50Re, WM.

Максимальні габарити плоскої молібденової мішені, мм:

- Прямокутна мета: 400x1550;

-дископодібна мета, діаметром 630;

Використання молібденових мішеней, що розпорошуються.

Молібденові мішені застосовуються для нанесення найтонших плівок на оптичні прилади, на сонячні батареї і т.д.

Купити за вигідною ціною

Величезний вибір молібденових мішеней на складі ТОВ «Авек Глобал» може задовольнити будь-якого замовника. Абсолютне дотримання всіх виробничих технологічних норм забезпечує якість готової продукції. Терміни виконання всіх замовлень найкоротші. На будь-які питання, досвідчені менеджери нададуть повну вичерпну консультацію. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією.