• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Карбід - титанові електроди

Карбід - титанові електроди

Область використання

У наш час карбід титану (TiC) є незамінним в інструментальній промисловості, з нього виготовляють тверді металокерамічні сплави у вигляді електродів для дугових ламп. Його застосовують в електродах як матеріал для резервуарів при електролізі ртутного катода. У процесі розкладання TiC каталізує амальгами натрію. Він також широко використовується у вигляді добавки до графіту або його замінників. Електроди на основі TiC застосовуються при електролізі водного розчину, в процесі електрокисневого різання під водою сталей при вакуумному випаровуванні, при цьому в 7-10 разів зменшується питома витрата електродів у порівнянні зі звичайними.

Він також застосовується у вигляді:

- Наповнювача алмазних інструментів;

- Матеріалу для тиглів, човників, де відбувається випаровування алюмінію теплообмінників;

- Захисного екрану для електропечей опору;

- Чохлів для захисту металокерамічних термопар;

- Для обробки напівпровідників, діелектрика, алюмінію, скла, природного каменю;

- Абразивного матеріалу, призначеного для обробки сталей, чавуну, металів та кольорових сплавів.

Особливості карбід - титанових електродів

У процесі різання TiC-електродом сталей простежується стійке горіння, легке збудження дуги, а отриманий зріз виходить високої якості. При введенні до складу графіту TiC підвищується ефективність процесу електролізу водних розчинів. У разі підвищення в електроді вмісту до 30% TiC відбудеться значне зниження перенапруги, а також бурхливе виділення кисню і водню. При цьому щільність струму становитиме 10-2 - 10-4 A/см 2 . При більш високому вмісті карбід-титану (понад 30%) подальшого зниження перенапруги не відбудеться.
Під час нанесення алюмінієвих покриттів на пластмасу, застосування його як нагрівального елемента утруднюється через різання тугоплавкого з'єднання трубчастих електродів.
У TiC-тиглях для вакуумного випаровування легкоплавких металів застосовують олово, срібло, мідь без додавання інших матеріалів. Для електричних печей як покриття графітового електрода застосовуються сплави марок TiN — TiC — Cr.

Виготовлення

Для виробництва TiC-електродів необхідні такі складові: Fе - 0,1 - 0,6%, C св. - 0,1 - 0,2%; Ti - 79,2 - 80% і C заг. 19,4 - 20,2%. Карбід титану виготовляється наступними фракціями: F - 320, F400, F360, F500, F800, F600, F1200, F1000.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент карбіду титанових електродів на складі ТОВ «Авек Глобал» здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. При виникненні питань ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія надає систему гнучких знижок.