• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Коло нержавіюче

Коло нержавіюче

Поява нержавіючої сталі стала одним з найвидатніших відкриттів минулого століття, що дозволило промисловості випускати вироби з дуже високими якостями. В наш час такі вироби застосовуються практично у всіх сферах - харчова промисловість (виробництво жаростійкого посуду та столових приладів), будівництво, медицина, машинобудування, оборонна промисловість тощо.

Виготовлення

Напівфабрикати великих діаметрів називають «болванкою», їх застосовують здебільшого як заготовок для машинобудівних великих деталей. За типом виробництва коло ділиться на калібрований і гарячекатаний, який буває звичайним, високим і підвищеним ступенем точності. Випускають його, як правило, немірної довжини 1,5 - 5 м. Калібрований буває холоднокатаним та холоднотягнутим. У поперечному перерізі зазвичай Ø 5 - 270 мм. Маленького діаметра (5 - 9 мм) вироби поставляються у вигляді бухт, а з великим перетином реалізують штабелем, що складається з прямих відрізків. Для виготовлення використовуються такі сплави: 08 (12) Х18Н10Т та 12Х18Н10Т-ВД, а також монель.

Застосування

Коло марки 10Х17Н13М2Т виконується з немагнітної сталі, яка зберігає жаростійкість до +600 ° С та корозійну стійкість в агресивних середовищах. Використовується, як правило, у виробництві зварних конструкцій і широко застосовується у целюлозно-паперовій, харчовій, медичній, хімічній, нафтогазовій галузі, а також у енергетичному машинобудуванні.

Марку 12Х18Н10Т часто застосовують найбільш відповідальних промислових деталей як напівфабрикату. Важливою його перевагою є пластичність і хороша оброблюваність. Може зберегти механічні антикорозійні якості при t° понад 300 °C. пруток із цієї сталі знаходить широке застосування у харчовій, переробній галузі, а також у виготовленні механізмів та деталей, які постійно контактують з морською водою та аналогічними агресивними середовищами.

Для кола марки 20Х23Н18 застосовується високолегована сталь, завдяки чому він стає стійким до корозії та жаростійким, використовується у виробництві деталей для високотемпературних установок з t° експлуатації понад 1000 °C.

Оцінка

Всі різновиди нержавіючих прутків мають загальні вимоги до якості виробництва, тому в процесі придбання необхідно звертати увагу на поверхню виробів, щоб не було тріщин, розшарування. Однак, наявність незначних подряпин, слідів протяжки та раковин допустима.

Форма постачання Товщина Діаметр Довга Ширина
Коло 10-250 мм 1 - 6 метрів
Дріт 0,1-16,0 мм у бухті

Купити за вигідною ціною

Нержавіюче коло складу ТОВ «Авек Глобал» реалізується за оптимальною ціною. Вона формується з урахуванням особливостей виробництва, без включення додаткових витрат. Якість готової продукції забезпечується абсолютним дотриманням технологічних виробничих норм. Терміни виконання замовлень найкоротші. У разі виникнення питань, ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. За оптових замовлень компанія практикує систему гнучких знижок.