• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Ніхромова стрічка, смуга Х20Н80 - 2.4869 - Ni80Cr20

Ніхромова стрічка, смуга Х20Н80 - 2.4869 - Ni80Cr20

Наявність на складі - Ніхромова стрічка, смуга Х20Н80

Загальна характеристика

Ніхром називають сплав двох основних компонентів. Перший — нікель, який розчиняє інші метали, зберігаючи у своїй такі властивості, як ковкість, в'язкість, термостійкість, корозійну стійкість в агресивних промислових середовищах. Другий компонент - хром, має високу корозійну стійкість, жароміцність. Ніхром містить залізо, кремній, фосфор, титан, алюміній, марганець, вуглець. Їхня сумарна частка зазвичай — до одного відсотка.

Основні якості

Вони обумовлені перевагами нікелю та хрому, серед яких головні - значний електроопір і жаростійкість. Марка Х20Н80 здатна працювати при tº до 1200ºС, а Х15Н60 – до 1125 °C. Жаростійкість безпосередньо залежить від відсотка нікелю. Стійкість до корозії, низький температурний коефіцієнт розширення, високий питомий електроопір дозволяють використовувати ніхромову стрічку для високотемпературних нагрівальних пристроїв, які безвідмовно експлуатуються в агресивному промисловому середовищі. Пластичність стрічки дає можливість піддавати її будь-яким видам обробок.

Застосування

Висока ковкість і в'язкість ніхрому дозволяє проводити прокат до 0,1 мм завтовшки. Стрічку зазвичай постачають рулонами. Її використовують для перетворення електричного потенціалу на тепло - виробляють вузли опору, пускові реостати. Важливими перевагами є мінімальна вага, стійкість до вібрації, що дозволяє застосовувати її для підйомних кранів, виробництва блоків резисторів пускорегулюючих. Такі резистори сприяють плавнішому запуску електродвигунів, надають допомогу при регулюванні гальмування, швидкості роботи електричних двигунів постійного або змінного струму.

Стрічку Х20Н80 зазвичай застосовують для виробництва промислових водонагрівачів, електронагрівальних побутових приладів; при виготовленні ріжучих кромок термоножів (для запаювання поліетиленових пакетів); електросушарок; термоелементів печей випалу. Стрічка Х15Н60 часто використовується для виготовлення резисторів, що не претендують на високу точність, але вони завдяки дешевизні економічно вигідні.

Виробництво

Відповідно до вимог Держстандарту виготовлення ведеться прокаткою або електролітичним способом. Вироби товщиною 0,1 мм поставляються рулонами, розміри яких становлять 40 - 20 м. Стрічка товщиною понад 0,1 мм, виготовляється в м'якому термічному стані. Завдяки унікальним властивостям вона має великий попит. Вартість виробу залежить від ринкової вартості нікелю та хрому.

Купити за вигідною ціною

На складі ТОВ «Авек Глобал» - найширший асортимент жароміцних сплавів. Ми постачаємо високоякісний товар за оптимальною вартістю. Наші менеджери завжди раді допомогти Вам з вирішенням питань, що виникли при виборі необхідних матеріалів, оперативно нададуть необхідну інформацію про товар, ціни і терміни доставки. Вартість продукції з нихрому залежить від обсягу постачання та параметрів виробів. Реалізація замовлень займає мінімальний час. Оптові покупці одержують пільгові знижки.