• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Електротехнічна шина мідна

Електротехнічна шина мідна

Переваги

Електротехнічна шина широко застосовується у різних галузях промисловості під час монтажу будь-яких електротехнічних пристроїв. Велика ефективність цієї шини пояснюється тим, що вона складається з міді, без якої не обійтися при зборі сучасних електричних конструкцій. Сама мідь – метал дуже ковкий і м'який, може працювати у широкому температурному діапазоні, а головне чудово проводить струм. Для виробництва матеріалів надпровідних струмів використовується безкисневий тип міді. Температура плавлення міді становить 1083 °С. Питома вага дорівнює 8,93 г/см3. Опір металу становить 0,0167 Ом (при 20 градусів за Цельсієм). Найкращим провідником електроенергії є срібло, мідь можна поставити на друге місце після нього. Однак мідь набагато дешевша за срібло, що є вирішальним у сучасному виробництві.

Застосування

Електрична промисловість, атомна енергетика, машинобудування, монтаж шинопроводів для тролейбусних магістралей. Виробництво космічної техніки та вакуумної апаратури. Подібні шини служать для лінійних прискорювачів, різних електронних приладів, надпровідників. З них виготовляють лінійні прискорювачі, розподільні пристрої, надпровідники та електронні прилади.

Постачання

Самі шини з міді доставляються замовникам різними довжинами, а ціна залежить від параметрів і якостей готового матеріалу. Виготовлення шин нормує ГОСТ 434-78 . Готовий продукт може бути отожженним, неотожженним або твердим. Відповідно на продукції можна знайти відповідне маркування — Т-твердий, М-м'який і таке інше. Тверді шини з маркуванням ТБ виготовляються із безкисневої міді, що підвищує якість продукту.

Купити за вигідною ціною

На складах ТОВ «Авек Глобал» завжди є широкий асортимент мідного прокату за оптимальною ціною. Вибір задовольнить будь-якого замовника. Замовити та купити мідну шину будь-яких параметрів можна через наше представництво або через Інтернет-сайт компанії. Якість гарантується суворим дотриманням технологічних норм виробництва. Упаковка, зберігання, транспортування та тимчасовий протикорозійний захист здійснюється відповідно до ГОСТ 18690-82 . Терміни виконання замовлень мінімальні. Ціна залежить від обсягу замовлення та додаткових умов постачання. За оптових замовлень діє гнучка система знижок.