• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Магнітно-тверді метали

Магнітно-тверді метали

Компанія АвекГлоб реалізує за доступними цінами магнітно-тверді сплави в широкому асортименті марок обсягів постачання. Проводиться своєчасне відправлення продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Загальна інформація про магнітно-тверді сплави

До магнітно-твердих сплавів відносяться потрійними сплави заліза, кобальту і молібдену (або вольфраму).

Магнітно-тверді матеріали можуть постійно намагнічуватись сильним магнітним полем. Сталь та спеціальні сплави, що містять різні кількості алюмінію, нікелю, кобальту та міді, використовуються для створення постійних магнітів.

Магнітні сталі, що в даний час значно замінюються саме магнітно-твердими сплавами, включають прості високовуглецеві (0,65 ... 1%) або високовуглецеві (від 0,7 до 1%) сталі, що містять близько 0,5% хрому і вольфрамово- вольфрамові магнітні сталі які обов'язково містять кобальт.

Серед найпоширеніших магнітно-твердих сплавів є:

Комол має у своєму складі 7% молібдену, 12% кобальту і 71% заліза;

Indalloy і Remalloy, які мають подібні склади: близько 20% молібдену, 12% кобальту і 68% заліза;

Хроміндур - має 28% хрому, 15% кобальту, решта - залізо, з невеликою кількістю інших елементів, які надають сплаву підвищену міцність та магнітні властивості;

Alfer - група магнітних сплавів, що містять залізо та алюміній, але без кобальту. До складу сплаву входить 25% нікелю, 12% алюмінію, решта залізо.

Купити за економічно вигідними цінами від виробників різноманітні магнітно-тверді сплави пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником гарантується своєчасна доставка продукції до будь-якої точки, встановленої клієнтом.

Класифікація магнітно-твердих сплавів

В даний час відповідно до міжнародних стандартів класифікації тверді магнітні матеріали можна розділити на матеріали з твердим магнітним сплавом, тверді магнітні керамічні матеріали та пов'язані тверді магнітні матеріали.

Три категорії твердих магнітних матеріалів можна розділити на такі підкатегорії:

Основні тверді магнітні матеріали:

Твердий магнітний матеріал AlNiCoTi

FeCrCo – твердий магнітний матеріал

Твердий магнітний матеріал FeCoVCr

Твердий матеріал RE Cobald

Твердий магнітний матеріал RE FeB

Твердий магнітний матеріал PtCo

Твердий магнітний матеріал CuNiFe

Тверді магнітні керамічні матеріали Найбільш поширені твердий магнітний керамічний матеріал (MOnFe2O3, M відноситься до барію, стронцію та злитого, а n може бути будь-яким іншим елементом в діапазоні 4,5-6,5);

Скріплені тверді магнітні матеріали:

Твердий скріплений магнітний матеріал NiCrFeTi

Твердий скріплений магнітний матеріал RE Cobalt

Твердий скріплений магнітний матеріал NdFeB

Скріплений твердий магнітний матеріал із фериту.

Компанія АвекГлоб пропонує придбати за доступними цінами виробника магнітно-тверді сплави у великому асортименті. Постачальником гарантується негайна доставка продукції до будь-якого пункту, обумовленого замовником.