• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Вісмутовий припій

Вісмутовий припій

Актуальність

Припоєм називається метал або сплав, з допомогою якого розплавленому стані виконують з'єднання металевих деталей. Температура плавлення у припою повинна бути нижчою, ніж у виробів, що монтуються. Пізніше, охолонувши, він дасть міцне з'єднання.

Виробництво

Хімічний склад припоїв (%)
Припій Sn Sb Pb
ПОСсу-40-2 в межах від 39 до 41 від 1,5 до 2 інше
ПОСсу-30-2 в межах від 29 до 31 від 1,5 до 2 інше
ПОС-40 в межах від 39 до 41 від 0,005 до 0,5 інше
ПОС-61 61 від 0,005 до 0,5 інше
ПОС-30 в межах від 29 до 31 від 0,005 до 0,5 інше

Найбільшою популярністю користуються припої олов'яно-свинцеві марки ПОС. Цифрове значення: 30, 40, 61 і т. д. відображає відсоткове співвідношення олова в металі.

Застосування

При монтажі муфт з використанням ПІЗ виконують з'єднання жил кабелів, металеві оболонки кабелів з алюмінієвими, кінці наконечників, свинцевими або латунними муфтами, роблять заземлення металевих оболонок, екранів, кабельної броні згідно з нормами ГОСТ 1499-70 .

- ПІС 40 - паяння латуні, заліза та мідних проводів.

- ПОС30 - паяння латуні, міді, заліза, цинкових та оцинкованих листів, білої жерсті, радіоапаратури, бандажного дроту електромоторів та гнучких шлангів.

- ПІС 61 - філігранна паяння найтонших проводів. Великий вміст олова у ньому знижує температуру плавлення припою.

Відповідно до ТУ 48-0220-62-94 припій марки ПОС36 містить: цинку - 63%, олова - 36%. Його застосовують для виконання віконця наконечників, паяння жил кабелів, ним спаюються металеві оболонки кабелю зі свинцевим, латунними та алюмінієвими муфтами; заземлюють екрани, оболонки та броню кабелів.

припій застосування
ПОС61

Лудіння та паяння електро- та радіоприладів, точної апаратури, що має високогерметичні шви, друкованих схем, що не допускають перегріву.

Не міститься сурма.

ПОСК2-18

Паяння та лудіння керамічних та металізованих деталей.

Не містить сурми.

ПОСК50-18

Паяння порошкових матеріалів, деталей, чутливих до перегрівання металокераміки, а також для виконання ступінчастої пайки конденсаторів.

Не міститься сурма.

ПОС40 Паяння та лудіння деталей з оцинкованої жерсті, що має герметичні шви та електроприладів. Не містить сурми.
ПОССу25-05 Паяння та лудіння радіаторів. Містить сліди сурми, добре паяє оцинковані та цинкові деталі.
ПОССу95-5 В електропромисловості використовують для паяння трубопроводів, які розраховані на нагрівання. Містить сурму.
ПОМ2 Використовують для низькотемпературного, м'якого паяння. Легкоплавкий припій.
ПОС30 Випускається у вигляді чушок дроту та круглих прутків, які заповнені флюсом трубок та порошку. Використовується для лудіння та паяння. Не містить сурми.
ПОССу18-05 Виконують лудіння та паяння трубок у теплообмінниках та електролампах. Добре паяє цинкові та оцинковані деталі. Містить сліди сурми.
ПОССу25-2 Застосовують у автомобілебудуванні. Містить сурму.
ПОСУ8-3 Для виконання лудіння та паяння у виробництві електроламп. Містить сурму.
ПОС10 Для здійснення лудіння та паяння контактів електроприладів та реле, а також для лудіння та заливання контрольних пробок паровозних топок. Не містить у складі сурми.
ПОССу18-2 Використовується у автомобілебудуванні. Містить сурму
ПОССу40-2 Для виконання лудіння та паяння деталей холодильників та тонколистової упаковки. Містить сурму. Припій широкого призначення.
ПОССу10-2 Використовується у автомобілебудуванні. Містять сурму.
ПОССу15-2 Використовується у автомобілебудуванні. Містять сурму.
ПОССу50-05 Застосовується для виконання лудіння та паяння авіаційних радіаторів, здійснення паяння побутового посуду з подальшим лудінням за допомогою харчового олова. Містить сліди сурми, добре паяє оцинковані та цинкові вироби.
ПОС61М Використовується для здійснення лудіння та паяння дуже тонких (до 0,2мм) деталей: фольги, мідного дроту, друкованих схем у ювелірній справі та радіоелектронної галузі. Не містить сурми. Виконання лудіння та паяння у ванних та тигелях не припустимо.
ПОССу35-05 Використовується для здійснення лудіння та паяння кабельних свинцевих оболонок, електротехнічних і не особливо відповідальних виробів та упаковки тонколистової. Містить сліди сурми, добре паяє оцинковані та цинкові деталі.
ПОССу61-05 Застосовується для вироблення лудіння і паяння елементів усіх друкованих плат, електроапаратури, електрообмоток, а також радіодеталей оцинкованих при вимогах до рівня температури. Містить сліди сурми, чудово виконує паяння цинкових та оцинкованих виробів.
ПОС63 Для групового паяння друкованих схем паяння на автоматизованих лініях з використанням хвилі припою, занурення з протягуванням.
ПОСУ4-4 Використовується у автомобілебудуванні. Містить сурму.
ПОСУ5-1 Застосовується твори для лудіння та паяння деталей, які працюють в умовах нагрівання, а також для лудіння трубчастих радіаторів. Містить сурму.
ПОС90 Широко використовується для здійснення лудіння та паяння внутрішніх швів медичної апаратури та побутового посуду. Не містить сурми.
ПОССу30-2 Застосовується для виконання лудіння та виконання паяння холодильних установок, в автомобілебудуванні електролампової галузі та для виконання абразивного паяння. Містить сурму.
ПОСУ4-6 Використовується для паяння білої жерсті, виконання лудіння та паяння деталей, що мають закатані та клепані шви з міді та латуні, для шпаклівки автомобільних кузовів. Містить у собі сурму.
ПОССу30-05 Використовується для здійснення лудіння та паяння листового цинку та радіаторів.
ПОССу40-05 Призначений для виготовлення лудіння та паяння жерсті, електрообмоток, паяння монтажних елементів, кабельних та моточних виробів, оцинкованих деталей, радіаторних трубок та холодильних установок. Містить у собі сліди сурми, добре паяє цинкові та оцинковані деталі.
ПОССу35-2 Призначений для паяння свинцевих трубок і для абразивного паяння. Містить сурму.

Купити за вигідною ціною

На складі ТОВ «Авек Глобал» є величезний асортимент легкоплавких сплавів усіх марок за оптимальними цінами. Великий вибір припоїв здатний задовольнити будь-якого замовника. Оформити замовлення та придбати продукцію ви можете через нашу філію або Інтернет-сайт компанії. Ми гарантуємо якість товару повним дотриманням усіх технологічних норм виробництва. Термін виконання замовлення мінімальний. Ціна безпосередньо залежить від обсягу зробленого замовлення та інших умов постачання. Для оптових замовлень діє гнучка система знижок.