• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Аркуш прецизійний

Аркуш прецизійний

Купити за доступними цінами від виробників прецизійний лист у широкому сортаменті та з різних марок сплавів пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником гарантується оперативна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Загальні відомості

Прецизійний лист зазвичай виробляється методами холодної прокатки з нержавіючої та жаростійкої сталі (включаючи дуплексну) шириною понад 650 та товщиною від 0,002 до 1,5 мм для складних технічних застосувань. З аналогічними геометричними характеристиками випускається прецизійний лист також із кольорових металів та сплавів. На відміну від стрічки, прецизійний лист використовується переважно у серійному виробництві.

Основними параметрами прецизійного листа є:

Більш жорсткі допуски з механічної міцності матеріалу;

Підвищені вимоги до поверхні текстури;

Вищі допуски по неплощинності поверхні.

Типові застосування прецизійного листа:

Вироби складної конфігурації із елементами глибокої витяжки;

Електричні роз'єми:

медичні інструменти;

Баки тиску для фармацевтичних препаратів;

Корпусні конструкції із заданими рівнями робочої напруги.

Прецизійний лист доступний більшості аустенітних і феритних марок, зокрема, і з високочистих сортів сталей і сплавів. За бажанням замовника можуть виготовлятися прецизійні листи з термобіметалу.

Компанія АвекГлоб реалізує за економічно доступними цінами від виробника прецизійний лист в асортименті марок, поперечних розмірів та довжини. Постачальником забезпечується оперативне відвантаження продукції будь-яку точку, встановлювану клієнтом.

Особливості технологічного процесу

Прецизійний лист проводиться холодною прокаткою, після якої, залежно від вимог замовника, напівфабрикат може піддаватися термообробці - світлому відпалу, або зміцнюючому обробленню (обтиску або дресирування). Кромки таких листів – виключно обрізні.

Стан відрізних кромок прецизійного листа може бути наступним:

Гострі кромки;

Заовалені з одного торця;

Заовалені з обох торців.

Допуски по ширині та товщині прецизійних листів вітчизняного виробництва встановлюються відповідно до технічних вимог ГОСТ 19904–84 . Для прецизійного листа імпортного виробництва розміри та допуски встановлюються за нормами EN 10258 (DIN 59381). За тими самими стандартами встановлюються показники механічної міцності матеріалу прецизійних листів.

Компанія АвекГлоб пропонує придбати за доступними цінами від виробника прецизійний лист, виготовлений з будь-яких марок сталей та сплавів. Постачальником здійснюється негайна доставка продукції до будь-якого пункту, обумовленого замовником.