• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ХН32Т - еп670 труба

ХН32Т - еп670 труба

Основні властивості

Механічні властивості труби змінюються залежно від температури. Наприклад, в діапазоні 20 - 1000 С опір на вигин становитиме 520 - 60 Н / кв. мм. Коефіцієнт лінійного розширення = 13,7 (1/град К), а коефіцієнт теплопровідності змінюється в інтервалі 15,9 - 23,4 Вт/(м К К). Щільність = 8,16 г/см3. Ця сталь, завдяки вдалому хімічному складу, має високу зварюваність, яка дозволяє виробляти найскладніші конструкції без використання спеціального обладнання, а також без додаткової термічної обробки після закінчення зварювальних робіт.

Достоїнства і недоліки

Труба ХН32Т із корозіїстійкої спеціальної сталі відноситься до категорії нержавіючих труб. Сплав марки ХН32Т, як і інші хромонікелеві сплави, призначається для виробництва деталей, що експлуатуються за високої температури (не вище 1100ºС) в агресивних хімічних середовищах. Через високий вміст нікелю, хрому, механізми та деталі, виготовлені з даного сплаву, мають високу корозійну стійкість, забезпечуючи підвищену надійність обладнання. Однак, незважаючи на корозійну стійкість, ці труби нестійкі в атмосфері сірчистих з'єднань та сірки. Через вміст у складі даного сплаву дорогих хрому, нікелю та титану, труби мають високу ціну, але є більш надійними. Їх вартість компенсується довговічністю та міцністю матеріалу.

Хімічний склад ХН32Т (у відсотках).
Cr Ni Fe Ti Si Mn P Al З S
19-22 30-34 41,4-50,75 0.25-0.6 не бол. 0,7 не бол. 0,7 не бол. 0,03 не бол. 0,5 0,005 не бол. 0.02;

Використання

Труби із сплаву ХН32Т використовують у жорстких умовах агресивних середовищ. Труби такого типу часто застосовують у вигляді ємностей для транспортування хімічно активних речовин, завдяки відмінній міцності, високій опірності корозії та довговічності. Труба ХН32Т, зазвичай, який завжди є кінцевим продуктом. Її широко використовують як заготівлю для штампування, різання, пресування у виготовленні сепараторів, підшипників тощо деталей кочення. Труба марки ХН32Т застосовується також у виготовленні деталей установок у нафтогазовій галузі, які працюють при вкрай високих температурах, металургії та машинобудуванні. Процес виробництва цих труб вимагає жорсткого контролю відповідності міжнародним та вітчизняним вимогам до якості та безпеки, що дозволяє без будь-яких обмежень використовувати їх на хімічних, харчових підприємствах, у медичній промисловості.

Купити за вигідною ціною

ТОВ «Авек Глобал» реалізує вироби із жароміцних хромонікелевих сплавів за вигідною ціною. Вона формується під впливом світових цін на металопрокат без включення додаткових витрат. Труба ХН32Т відноситься до популярної групи металопродукції, завдяки своїй реальній вартості та різноманітності варіантів, що випускаються. Обличчя нашої компанії визначає високий рівень сервісу та відмінну якість продукції. На сайті ТОВ «Авек Глобал» відображено найоперативнішу інформацію. Наші менеджери завжди раді допомогти з вирішенням питань. Реалізація замовлень займає мінімальний час. Для оптових покупців передбачено пільгові знижки. Постачання йдуть безпосередньо зі складу. Це дає споживачам наочний вибір продукції та значну економію на складських запасах та приміщеннях. За відсутності у базовому виконанні необхідного виду виробу, а також у разі потреби іншого варіанту продукції, ми можемо зробити їх нестандартні розміри за індивідуальним замовленням.