• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Човен молібденовий

Човен молібденовий

Переваги молібденових човників

Молібденові човники відрізняються механічною міцністю, тугоплавкістю та корозійною стійкістю. В агресивних рідких або газових середовищах вони не руйнуються і мають високий модуль пружності та незначний коефіцієнт температурного розширення. Такі переваги дозволяють застосовувати молібденові човники у найбільш відповідальних та складних технологічних виробничих умовах. Молібденові човники порівняно з вольфрамовими легші практично вдвічі, тому вироби з молібдену мають велику питому міцність (при температурі трохи більше 1370 °З).

Фізичні якості
Температура, при якій отримані дані характеристики t°С 20°С
Коефіцієнт лінійного температурного розширення α [1/°С] 4,9x10 -6
Щільність [г/см 3 ] 10,2
Температура плавлення t°С 2620°С
Питома теплоємність при 20 °C [кДж/(кг·град)] 0,256
Теплопровідність К [Вт/(м·К)] 142
Питома електрична опір R Омxмм 2 0,054

Хімічні властивості

Молібден реагує з соляною, із сірчаною кислотами тільки при темпері. 80-100°C. Азотна кислота, царська горілка розчиняють молібден лише за температури100°C. У холодних лужних розчинах він стійкий, але в гарячих розчинах лугів молібден повільно руйнується. Домішки вуглецю, кисню, кремнію, алюмінію, азоту, заліза, сірки та кальцію, фосфору, що містяться в технічному молібдені в сотих або стотисячних частках відсотка, значно впливають на властивості молібдену. Основна частина цих домішок робить молібден тендітнішим. Найбільш шкідливою з усіх домішок є кисень. Якщо він міститься в обсязі 0,0008-0,004%, то легкоплавкі оксиди можуть призвести до різкого підвищення його крихкості та зниження властивостей пластичної деформації, особливо при одночасному присутності вуглецю з азотом. При збільшенні відсоткової частки кисню більше 0,015% молібден не обробляється тиском і стає крихким.

Недоліки

Практично єдиним недоліком можна вважати високу собівартість молібденових човників, оскільки молібден є металом, що відноситься до рідкісноземельних елементів і його в чистому вигляді досить складно виділити. До того ж він тугоплавкий і важко обробляється.

Виробництво

Човники виготовляють із молібденових пластин високої якості (МЧВП, МЧ) способом згинання, клепки або шляхом порошкового пресування з подальшою механічною обробкою. Ця технологія забезпечує високу експлуатаційну надійність та жаростійкість. Вони можуть випускатися різної форми та розміру.

Використання

Молібденові човники широко застосовуються в електротехніці, у виробництві кераміки в установках з високими температурами з вакуумною або водневою атмосферою для відпалу та спікання порошкових виробів з неметалів та металів, вирощуванні монокристалів, відновленні оксидів металів, плавки скла тощо.

Купити за вигідною ціною

Величезний асортимент молібденових човників на складі ТОВ "Авек Глобал" може задовольнити будь-якого замовника. Абсолютне дотримання всіх виробничих технологічних норм забезпечує якість готової продукції. Терміни виконання всіх замовлень найкоротші. На будь-які питання, досвідчені менеджери нададуть повну вичерпну консультацію. Здійснюючи оптові замовлення, ви можете розраховувати на гнучку систему знижок, що надається компанією.