• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Стрічка прецизійна

Стрічка прецизійна

Бажаєте придбати прецизійну стрічку від постачальника компанії АвекГлоб? Тут ви знайдете необхідну інформацію на цю тему

Купити за доступними цінами від виробників прецизійну стрічку у широкому сортаменті та різних марок сплавів пропонує компанія АвекГлоб. Постачальником гарантується оперативна доставка продукції на будь-яку адресу, вказану споживачем.

Загальні відомості

Прецизійна стрічка зазвичай виробляється методами холодної прокатки з нержавіючої та жаростійкої сталі (включаючи дуплексну) шириною понад 650 та товщиною від 0,002 до 1,5 мм для складних технічних застосувань. З аналогічними геометричними характеристиками виробляється прецизійна стрічка також із кольорових металів та сплавів.

Основними параметрами прецизійної стрічки є:

Більш жорсткі допуски з механічної міцності матеріалу;

Підвищені вимоги до поверхні текстури;

Вищі допуски по неплощинності поверхні.

Типові застосування прецизійної стрічки:

Складні конфігурації виробів із елементами глибокої витяжки;

Електричні роз'єми:

Голки для підшкірних ін'єкцій;

Баки тиску для фармацевтичних препаратів;

Технічні пружини із заданими рівнями робочої напруги.

Прецизійна стрічка доступна в більшості аустенітних та феритних марок, і багато з них доступні у вигляді високочистих сортів сталей та сплавів. За бажанням замовника можуть виготовлятися прецизійні стрічки з термобіметалу.

Компанія АвекГлоб реалізує за економічно доступними цінами від виробника прецизійну стрічку в асортименті марок та поперечних розмірів. Постачальником забезпечується оперативне відвантаження продукції будь-яку точку, встановлювану клієнтом.

Особливості технологічного процесу

Прецизійна стрічка проводиться холодною прокаткою, після якої, залежно від вимог замовника, напівфабрикат може піддаватися термообробці - світлому відпалу, або зміцнюючому обробленню (обтиску або дресирування). Кромки таких стрічок – виключно обрізні.

Напівфабрикат поставляється в котушках із внутрішнім діаметром 200, 300, 400 та 500 мм залежно від ширини та товщини стрічки. За бажанням, внутрішній діаметр може змінюватися, при цьому вага однієї котушки не може перевищувати 10 кг.

Стан відрізних кромок прецизійної стрічки може бути таким:

Гострі кромки;

Заовалені з одного торця;

Заовалені з обох торців.

Допуски по ширині та товщині прецизійних стрічок вітчизняного виробництва встановлюються відповідно до технічних вимог ГОСТ 503–81 , ГОСТ 4986–79 та ГОСТ 21996–76 . Для прецизійної стрічки імпортного виробництва розміри та допуски встановлюються за нормами EN 10258 (DIN 59381). За тими самими стандартами встановлюються показники механічної міцності матеріалу прецизійних стрічок.

Компанія АвекГлоб пропонує придбати за доступними цінами від виробника прецизійну стрічку, виготовлену з будь-яких марок сталей та сплавів. Постачальником здійснюється негайна доставка продукції до будь-якого пункту, обумовленого замовником.