• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Порошки металеві

Порошки металеві

Актуальність

Сьогодні порошки металів часто застосовують новітні технології там, де в чистому вигляді метал застосувати важко або неможливо, наприклад, в порошковій металургії. Залежно від складу, порошок можна використовувати в різних сферах сучасної індустрії. Ціна Вас приємно здивує.

Порошок молібдену

Мо - 42-й елемент періодичної таблиці Дмитра Менделєєва. Це дуже тугоплавкий метал світло-сірого кольору. Зазвичай його використовують як добавку до жаростійких сплавів, щоб покращити їх технологічні властивості. Його щільність становить приблизно 10,2 г/см 3 t плавлення = 2620 градусів, а температура кипіння близько 4630 градусів. Серед різноманітної продукції з цього металу (дріт, листи, коло) велике застосування має порошок марки МПЧ із вмістом молібдену не менше ніж 99,5%. 92 відсотки становить зерно порошку завбільшки 5 мкм. Зазвичай вона є сировиною для подальшого виробництва. Прийоми порошкової металургії дозволяють отримувати штабики з молібдену різної величини, які Ви можете придбати у нас. Штабики - являють собою спеціальну заготівлю для виготовлення прутків, дроту та листів.

Порошок вольфраму

Вольфрам - твердий тугоплавкий метал темно-сірого кольору, 74-й елемент таблиці Д. І. Менделєєва . Серед різноманітної продукції з цього металу (дріт, листи, коло) велике значення має порошок, без якого неможливо отримати всім відому нитку розжарювання, що застосовується в лампочках. Вольфрам незамінний як легуюча добавка для надміцних сталей, а також для жаростійких і зносостійких сплавів. Карбід вольфраму – головний компонент твердих сплавів типу ВК.

Карбід Вольфрама

WC - Хімічна сполука важкого вольфраму з вуглецем. Головною властивістю цього матеріалу є дуже велика міцність, яка зберігається за дуже високих температур.
Цей матеріал застосовуються як основа при виготовленні найтвердіших сплавів. З усіх застосовуваних сплавів необхідно виділити сплави низки ВК, саме ВК8 і ВК6, Ціна вказана в каталозі, оформити покупку можна через заявку на сайті. Зазвичай ці тверді сплави виходять з'єднанням в одній структурі порошку металу-зв'язки та порошків карбіду.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент порошкових металів на складі ТОВ "Авек Глобал" здатний задовольнити будь-якого споживача. Якість забезпечується абсолютним дотриманням усіх технологічних виробничих норм. Пропонуємо продукцію зі складів у Росії та Україні з доставкою в будь-який регіон СНД та за кордон. Наші фахівці запакують, укомплектують та промаркують ваше придбання, а також простежать за доставкою. Вся готівкова продукція сертифікована. Ціна залежить від обсягу замовлення та додаткових умов. Постачання здійснюються в найкоротші терміни. При оптових покупках надаються пільгові знижки.