• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

ХН50МВКТЮР - ЕП99 лист, коло, дріт

ХН50МВКТЮР - ЕП99 лист, коло, дріт

Легування

Сталь ХН50МВКТЮР-ід (ЕП99-ід) - високолегована жароміцна сталь, що має у своєму складі крім 50% нікелю також і вуглець, фосфор, сірку, мідь, алюміній, титан, церій ніобій та ін компоненти. Мета легування полягає у підвищенні технологічних властивостей виробів: жароміцності та жаростійкості, здатності до протистояння агресивним середовищам. Зайве легування підвищує вартість сплаву, у зв'язку з чим цей процес здійснюється економно: сталь має бути технологічною, а її експлуатаційні показники повинні задовольняти необхідний рівень. Жаростійка та жаростійка сталь марки ХН50МВКТЮР-ід - це втілення оптимального балансу вартості та якості.

Особливості технології

Виробництво сталі здійснюється у відкритій дуговій печі. Прокатка проводиться при температурі 1170 °C на початку процесу та 850 °C після його завершення. Сталь після деформації охолоджується. Відповідно до першого режиму відбувається охолодження у воді, олії або на повітрі, а за другим режимом охолодження відбувається за допомогою води з наступною витримкою виробів 4-4,5 годин. Пруток і коло виробляються гарячекатаним методом і за допомогою калібрування – для надання виробам точного зовнішнього діаметра. Зварювання сталі ХН50МВКТЮР-ід здійснюють за допомогою електродів КТІ-762.

Застосування

Труби та коло цього сплаву розраховані на експлуатацію при температурі близько 1050 °C. Шви в цьому випадку повинні мати ті ж вимоги до жаростійкості і жароміцності, що залежить від вибору зварювальних матеріалів, режимів зварювання, додаткової термообробки. Труба та коло застосовуються в умовах зниженого та підвищеного тиску в трубопроводах для подачі нафти, газу у промисловій нафтохімії; у системах високого тиску в ядерній та тепловій енергетиці. Труби та коло широко застосовуються у промисловому будівництві для створення різних нержавіючих конструкцій. Коло - як вихідна заготівля у виробництві різноманітного виду профілів та кріплень. Часто замовниками полірованої та шліфованої труби ХН50МВКТЮР-ід є будівельні та рекламні компанії.

Купити за вигідною ціною

Великий асортимент нержавіючого прокату на складі ТОВ "Авек Глобал" здатний задовольнити будь-якого споживача. Вироби марки ХН50МВКТЮР-ІД користуються великим попитом на ринку металопродукції. Висока якість забезпечується суворим дотриманням технологічної дисципліни. Терміни виконання замовлень мінімальні. При виникненні питань ви отримаєте вичерпну консультацію від досвідчених менеджерів. При оптових замовленнях компанія практикує суттєві знижки.