• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Нержавіюча сталь

Нержавіюча сталь

На складі компанії «Авек Глобал» завжди є широкий вибір титанового прокату. Компанія пропонує в асортименті титанову продукцію: квадрат, шестигранник; титановий пруток, зварювальний дріт, трубу та ін.

Загальна характеристика

Титан – легкий сріблястого кольору метал, який відрізняється високою корозійною стійкістю та міцністю. За питомою міцністю (на одиницю ваги) він значно перевершує інші метали. Він зберігає свої корисні властивості при вкрай низьких і високих температурах (від -250 ° C до 550 ° С). Він майже такий самий легкий, як алюміній, а корозійна стійкість у нього вища, ніж в інших металів. Пластичність і ковкість титану можна порівняти з міддю, а низька повзучість з нержавіючою сталлю. Ключові легуючі елементи титану: алюміній, олово, залізо, цирконій, ванадій, хром. Титанові сплави в металознавстві позначаються за структурою кристалічних ґрат: у формі шестигранника, у формі куба та змішані. По прийому обробки розрізняють деформовані та ливарні сплави.

Виробництво

Основним способом отримання титану вважається метод регенерації хлориду титану (TiCl 4 ) магнієм або натрієм в умовах високих температур. Основне завдання виробничих технологій спрямоване на зменшення вмісту азоту, водню та повітря в остаточному продукті.

Переваги

Титан відрізняється низькою щільністю, високою стійкістю до корозії, вібрації та тривалим статичним навантаженням. Він зберігає міцність у широкому діапазоні температур, завдяки чому став необхідною основою матеріалів у ракетобудуванні та авіації. Виграш у масі, який дає титан без втрати міцності, відомий усім розробникам та інженерам, тому він знайшов таке широке поширення у виробничій сфері. Сплави титану використовуються в авіації та ракетній техніці при t ° 260 ... 500 ° С, коли легші - алюмінієві та магнієві сплави вже не працездатні, а сплави сталі та нікелю значно ускладнюють конструкцію. Завдяки стійкості даного металу до корозії, він знаходить застосування в хімічному. промисловості.

Недоліки

Висока собівартість через складність та трудомісткість виробництва. Зварювання титану може спричинити певні труднощі.

Застосування

Нестандартні властивості титанового прокату вивели його на передові позиції в сучасній промисловості. Він став основою сплавів для авіа- та ракетобудування. Теплопровідність та легкість титану знаходять застосування у виробництві систем теплообміну. Завдяки нешкідливості та нетоксичності, титан став основою матеріалів для харчової індустрії та реставраційної хірургії. Він став буквально незамінним для створення хірургічних інструментів, а в стоматології та ортопедії для виробництва протезів.

Титанові сплави використовуються у криогенній техніці, оскільки зберігають міцність та пластичність в умовах крайнього холоду. З них виробляють відповідальні деталі для машинобудування та суднобудування. Сфера застосування його практично необмежена. З титану роблять бронежилети та використовують у сучасному дизайні. Незважаючи на високу ціну, його застосування економічно виправдане, міцністю, легкістю та довговічністю виробів.

Купити за вигідною ціною

Компанія ТОВ «Авек Глобал» постачає металопрокат за оптимальними цінами. Пропонуємо вигідні умови придбання виробів із титану та його сплавів для оптових та роздрібних покупців. На нашому сайті відображено найоперативнішу інформацію. За потреби Вас завжди проконсультують досвідчені менеджери, які допоможуть з вибором. Уся продукція сертифікована. У сертифікаті відзначений завод-виробник, марка сплаву, механічні властивості деталей, хімічний склад та результати додаткових випробувань, терміни поставок мінімальні. На оптові замовлення передбачено пільгові знижки.