• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Чисте олово та його основні проблеми. Олов'яна чума

Чисте олово та його основні проблеми. Олов'яна чума

Вас цікавить чисте олово та його особливості? Постачальник Авек Глобал пропонує купити олово вітчизняного та зарубіжного виробництва за доступною ціною у широкому асортименті. Забезпечимо доставку продукції до будь-якої точки континенту. Ціна оптимальна. Запрошуємо до партнерської співпраці.

Олов'яні вусики

Олов'яні вусики є ниткоподібними кристалами, які утворюються на поверхні при виплавці хімічно чистого олова. Точна причина появи олов'яних вусиків поки неясна, проте останні дослідження показали, що наявність нікелю в сплаві (навіть на рівні домішки) значно впливає на ймовірне зростання ниткоподібних кристалів. Цьому сприяють стискаючі напруги, що виникають навколо утворення інтерметалевих сполук. Зменшення зовнішньої напруги може бути зведено до мінімуму за рахунок зміни конструкції деталі, для якої необхідно олово.

Заходи запобігання ниткоутворенню

  1. • Зберігання – деталі слід зберігати в сухих приміщеннях з регульованим температурним режимом;
  2. • Обробка поверхні перед паянням – слід уникати раптових та швидких змін температури. Це зменшує ризик утворення стискаючих напруг у металі, які виникають через невідповідність коефіцієнта теплового розширення базового сплаву та матеріалів для покриття.

Постачальник Авек Глобал пропонує купити чисте олово вітчизняного та зарубіжного виробництва за доступною ціною у широкому асортименті. Забезпечимо доставку продукції до будь-якої точки континенту. Ціна оптимальна. Запрошуємо до партнерської співпраці.

Виявлення дефекту

Зростання кристалів олова пов'язане з утворенням оксиду на поверхні та зміною відтінку металу. Незважаючи на значний візуальний ефект, це зазвичай не погіршує процес паяння. Однак, при нанесенні припою зміна кольору металу може дати поштовх до погіршення якості паяного з'єднання. Існують кроки, які можна зробити для мінімізації цих складнощів.

Способи запобігання

  1. • Обробка покриття під час нанесення тонкого шару олова на сталеві поверхні (роз'єми, харчові контейнери).
  2. • Підігрів припою – нагрівання слід наносити з поступовою швидкістю не більше 1°C/с від навколишнього повітря. Якщо можливо, деталі повинні зберігатися при температурі попереднього нагріву протягом короткого періоду часу, щоб усі компоненти та шаруваті матеріали могли вирівнятися з однаковою температурою.
  3. • Температура паяння - для ідеальних умов паяння повинна проводитися при температурі 240 ± 5 °C.
  4. • Незалежно від температури печі, температуру компонента слід перевіряти за допомогою зонда, який вимірює температуру на поверхні друкованої плати. Час впливу на найвищі температури паяння має бути зведений до мінімуму, що забезпечить гарне з'єднання паяння.
  5. • Конвекційні печі забезпечують максимальний контроль температурних градієнтів та стійких температур. Інфрачервоні печі не рекомендуються - процес керування утруднений, а температура поверхні може змінюватися на 40 °C.
  6. • Зміна кольору пов'язана з утворенням оксиду олова, який формується в присутності кисню і зазвичай є блакитним поверхневим ефектом. Цього ефекту за температури вище 300 °C можна уникнути шляхом паяння під чистим азотом.

Придбати. Постачальник, ціна

Вас цікавить чисте олово та його особливості? Постачальник Авек Глобал пропонує купити олово вітчизняного та зарубіжного виробництва за доступною ціною у широкому асортименті. Забезпечимо доставку продукції до будь-якої точки континенту. Ціна оптимальна. Запрошуємо до партнерської співпраці.