• +38 (056) 790-91-90
    +38 (056) 790-91-90
  • +49 (30) 217-888-05

Корозійні властивості олова

Корозійні властивості олова

Вас цікавлять корозійні властивості олова? Постачальник Авек Глобал пропонує купити олов'яні сплави вітчизняного та зарубіжного виробництва за доступною ціною у широкому асортименті. Забезпечимо доставку продукції до будь-якої точки континенту. Ціна оптимальна. Запрошуємо до партнерської співпраці.

Технічна характеристика

Sn — нетоксичний метал, який легко переробляється та має кілька корисних характеристик, деякі з яких є низькою температурою плавлення, ковкістю, стійкістю до корозії та втоми та здатністю сплаву з іншими металами. Найбільш важливою олов'яною рудою є каситерит (SnO2), хоча невеликі кількості олова витягуються з сульфідних мінералів, таких як станіт (Cu2 FeSnS4). Олово використовується при виробництві жерсті (лудіння), харчових упаковок, як легуючого компонента, а також як основа металевих покриттів.

Сплави

Олово в сплаві зі свинцем є ідеальним поєднанням, що широко використовується в припоях. Олово також використовується як сплав для підшипникових бабітів, а також як основа металевих покриттів. Постачальник Авек Глобал пропонує купити олов'яні сплави вітчизняного та зарубіжного виробництва за доступною ціною у широкому асортименті. Забезпечимо доставку продукції до будь-якої точки континенту. Ціна оптимальна. Запрошуємо до партнерської співпраці.

Корозійна стійкість

  1. • Поява корозії в умовах підвищеної температури та вологості може бути причиною зростання ниткоподібних кристалів – вусиків. Особливо інтенсивною може бути корозія олов'яно-мідних сплавів, що містять до 5% олова.
  2. • Олов'яні покриття на мідній основі не повинні зберігатися при підвищеній температурі та вологості (85°С/85% відносної вологості). Різні марки олов'яно-мідних сплавів демонструють відмінності у тенденціях зростання ниткоподібних кристалів.
  3. • Для виявлення зв'язку між утворенням ниткоподібних кристалів та зниженням корозійної стійкості олова проводять поляризаційні вимірювання. Корозійна поведінка шарів також вивчається у поперечних перерізах олов'яних сплавів.
  4. • Зниження корозійної стійкості залежить від двох основних факторів: чистоти обробки поверхні виробу, швидкості рекристалізації олов'яного сплаву.

Дія кислот

Концентрована соляна кислота швидко розчиняє олово, перетворюючи його на протохлорид та виділяючи водень. Дія розведеної азотної кислоти відбувається повільно. Метал перетворюється на білий порошок, який стає нерозчинним у азотній кислоті. Водень, який міститься у водних парах та у воді, поєднує частину азоту азотної кислоти з утворенням аміаку, який міститься у лузі у вигляді нітрату аміаку. Якщо моногідратована азотна кислота, олово може залишатися в контакті з ним протягом тривалого часу, не зазнаючи найменших змін, але при додаванні найменшої кількості води відбудеться сильна хімічна реакція, що викликала інтенсивне тепло і іноді полум'я.

Хімічна стійкість олова

Розчин селітри у воді, суміш солі та оцту, руйнує олово… Гідратовані луги розкладають його з виділенням водню, а продукти цієї реакції є розчинними метастанатами. Кисень з оловом утворює оксиди, найбільш важливими з яких є протоксид, біноксид і пероксид олова, дубильна та метастанна кислота.

Придбати. Постачальник, ціна

Постачальник Авек Глобал пропонує купити олов'яні сплави вітчизняного та зарубіжного виробництва за доступною ціною у широкому асортименті. Забезпечимо доставку продукції до будь-якої точки континенту. Ціна оптимальна. Запрошуємо до партнерської співпраці.