За період із січня по червень 2014 року «Євраз» покращив показники
Порівняно з періодом січень-березень поточного року виробничі показники компанії з квітня по червень 2014 року збільшилися — якщо не враховувати внутрішньогрупові постачання, обсяги продукції, що виготовляється, зросли на 6%. Такі показники стали можливими завдяки збільшенню обсягів виготовлення рейок і будівельного прокату в РФ одночасно із збільшенням потреби на внутрішньому ринку. При цьому обсяги готової продукції зі сталі знизилися до 70%, тоді як у січні-березні показники становили 74%. Обсяги напівфабрикатів збільшилися до 30% від попередніх 26% за рахунок зменшення обсягів внутрішньогрупових постачань сталевих пластин, призначених для перекату на закордонних виробництвах «Євраза» у готові вироби. Кількість залізорудної продукції, що випускається в РФ зросла на 3% щодо показників за період з січня по березень поточного року.
Середній дохід від реалізації основної сталевої продукції компанії в Росії збільшився завдяки зростанню попиту внутрішнього ринку, вартість трубної продукції, що реалізується, і плоского прокату в Північній Америці зросла у зв'язку зі зростанням попиту в нафтогазовій області. Дохід від продажу залізорудної продукції, що випускається компанією в Росії, знизився з огляду на цінові тренди світового ринку.
Загалом виробництво прокату та сталі за період січень-червень поточного року збільшилось на 1,2% щодо аналогічного торішнього періоду, що становило 35,2 мільйонів тонн. При цьому випуск сталевої трубної продукції збільшився на 3%, прокат чорних металів – на 1,9%. За червень 2014 року показники російських металургійних підприємств збільшилися на 7,3% порівняно з минулим роком, але при цьому, порівняно з травнем поточного року, обсяги виплавки знизилися на 1%. Показники готового металопрокату, що випускається, у річному відношенні збільшилися на 8,4%, сталевих труб на 2,9%, проте відносно травня поточного року рівень знизився на 1,1% і 3,4%.
При цьому підприємства Росії знижують обсяги сталі, що експортується — за період січень-травень поточного року показники впали на 58,7% порівняно з аналогічним торішнім періодом, що склало 4380 тонн. На зниження показників найбільше вплинуло зниження експорту первинної заготівлі на 93,1%, що становило 461 тонну проти попередніх обсягів 6703 тонн. Як припускають експерти, таке різке погіршення показників безпосередньо пов'язане зі складною політичною ситуацією в Україні, яка протягом тривалого часу є однією з основних країн, які споживають російську продукцію.